פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המגזין הזה מצא דרך גאונית לפרסם ספרים פרובוקטיביים למבוגרים בלי להשתמש בתמונות גסות

מתישהו, פחות או יותר בזמן שהאדם גילה את האש, מישהו הגיע למסקנה שמין מוכר. מאז פחות יותר כל פרסומות ומודעה משתמשת בגוונים שונים של מיניות וזימה כדי לגרום לנו לקנות דברים. עם הזמן שיטת הפרסום הזה הפכה כל כך בוטה שהקהל קצת התחיל להשתעמם. כן כן, אתם יכולים לפהק, זאת לא בושה.

מצד שני, אפשר גם אחרת. בירחון הסאטירי הבלגי (כן, אפילו בבלגיה יש ירחון סאטירי. רק לנו אין) שעונה לשם HUMO פורסמו מודעות לסדרת ספרים “למבוגרים”. Mortierbrigade, סוכנות הפרסום שמאחורי סדרת המודעות החליטה לא ללכת על הברור מאליו, אלא ליצור פרסומות מרומזות באמצעות שימוש חכם במודעות שניצבות אחת ליד השניה. איך? ככה למשל:

מודעות

הטריק הזה, של להציב שני תמונות לא קשורות אחת ליד השניה כדי ליצור תמונה אחת עם משמעות אחרת (לרוב, בוטה), הוא טריק מוכר ומשתמשים בו לא מעט בקומדיות. גם הירחון הסאטירי עשה בו שימוש לא מעט פעמים, מה שהופך את המודעות האלו למתוחכמות ומצחיקות אפילו יותר.

מודעות2

לחברת הפרסום וגם לירחון הבלגי מגיעות עוד כמה נקודות על המקוריות וגם על זה שהצליחו להימנע, בדרך מתוחכמת ומשעשעת, מצנזורה של המודעות שלהם תוך כדי שהם לגמרי מצליחים להעביר את המסר.

מודעות3

מודעות4

מודעות5

מודעות6

מודעות7

מודעות8

מודעות9

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...