פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הציע לבת הזוג שלו נישואין עם הטבעת הכי הזויה ומלחיצה אי פעם

אחת ההחלטות הקשות שניצבות בפני כל גבר שמחליט להתחתן, היא בחירת טבעת האירוסין שתתאים לבת הזוג שלו. המגוון עצום, המחירים נעים על סקאלה שבין "קמצן" ל-"טוב, אז החודש אני לא אקנה את היאכטה שחשבתי עליה", ובכלל, מרבית הגברים לא מבינים הרבה, בלשון המעטה, בעולם התכשיטים, כך שלמרות ש"העיקר הכוונה", הסיכוי לפגוע בול עם הטבעת המושלמת שואף לאפס.

טבעת לא שגרתית 7

לוקאס אונגר לעומת זאת, צעיר קנדי שמתגורר בפלורידה, לא ממש שבר את הראש על העניין וידע בדיוק באיזו טבעת ישתמש כשיגיע הרגע. בסוף השבוע האחרון, הציע לוקאס נישואין לבת הזוג שלו קארלי לפקס, ועשה את זה עם אחת הטבעות הכי הזויות ולא שגרתיות שיצא לכם לראות אי פעם, טבעת שהיתה גורמת ללפחות 90 אחוז מהנשים בעולם להגיד "לא", לקחת את הרגליים ולברוח כמה שיותר רחוק.

כפי שתוכלו לראות בתמונה, מדובר בטבעת בעיצוב אישי, שכוללת מסגרת כסופה ומקושקשת, אלא שבמרכזה, במקום יהלום או אבן יקרה כלשהי, ניצבת לה שן הבינה של אונגר, אותה עקר לפני כמה שנים כשהיה נער צעיר.

טבעת לא שגרתית 2

תאמינו או לא, אבל הזוג, שמגדיר את עצמו כזוג מאוד לא שגרתי, חשב על הרעיון לטבעת ביחד. "כשדיברנו על הנושא, אמרתי ללוקאס שמבחינתי יהלומים הם אוברייטד. אני לא צריכה יהלום כדי לקבל הוכחה שמישהו אוהב אותי. הוא עבר מקנדה לארצות הברית כדי להיות איתי, זה מספיק לי".

טבעת לא שגרתית 3טבעת לא שגרתית 8

אחרי שלוקאס קיבל את שן הבינה שלו במשלוח דואר מיוחד מבית הוריו בקנדה, הוא לקח אותה לצורף ובדק מה אפשר לעשות עם הרעיון. למרות שהרעיון היה משותף, לוקאס לא שיתף את קארלי בתהליך הכנת הטבעת וחשף אותה לראשונה רק ברגע בו ירד על ברכיו והציע לה נישואין מול בני המשפחה שלה, שלאור ההיכרות עם הנפשות הפועלות, ממש לא התרגשו מהטבעת המחרידה.

טבעת לא שגרתית 6טבעת לא שגרתית 5

באשר לחתונה עצמה, כמו שאתם ודאי מסיקים, גם היא לא הולכת להיות שגרתית ובמקום הטקס המסורתי המוכר, השניים מתכננים להתחתן בלאס וגאס, כשקארלי בונה דווקא על שמלה וורודה, וכמובן, על כך שאחד מכפילי אלביס יהיה זה שיחתן אותם.

טבעת לא שגרתית 1

לסיכום, מספקת קארלי ציטוט מנצח שאי אפשר להתווכח איתו ומתייחסת לכך שהטבעת שלה שונה מכל טבעת אירוסין שבנות אחרות מפרסמות בפייסבוק: "בזמן שכולן מתחרות על למי יש את היהלום הכי גדול והארוס שאוהב אותה הכי הרבה, לי יש את הטבעת הכי מגניבה אי פעם. מה בעצם אומר היהלום על מערכת היחסים? לי יש מילולית, את כל החכמה של בעלי על האצבע שלי!". ת'כלס. שיהיה במזל.

טבעת לא שגרתית 9

באמצעות: buzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...