פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בחור עיוור יוצר גיפים מדהימים ואינסופיים שאי אפשר להפסיק להסתכל עליהם

כשמביטים בהם בפעם הראשונה קשה שלא להישאב ולהתמכר לסדרת הגיפים המהפנטים האלה. אולם, אם לא די בכך שמדובר ביצירות אמנות יפהפיות, הסיפור מאחוריהם מפתיע ומרגש ויגרום לכם להעריך אותם אפילו יותר, בעיקר בגלל העובדה שמי שיצר אותם הוא בחור שהולך ומאבד את הראייה שלו, ולמעשה כבר מוגדר כעיוור.

ג'ורג' רדהוק, אמן אמריקאי, החל לאבד את הראיה שלו בהדרגה בשנים האחרונות עד שהגיע למצב בו הוא כבר לא יכול לראות את המציאות כפי שהיא. כדי ליצור את סדרת הגיפים לה העניק את השם "העולם מבעד לעיניי" הוא משתמש בתוכנות מחשב שמסייעות לו להתמחות באמנות יצירת הגיפים המיוחדים שלו, כשהמטרה שלו היא לנסות ולהעניק לצופים הצצה אל תוך עיניו של מי שלפתע החל לאבד את הראיה שלו.

גיפים מופלאים 2

"הגיפים שאני יוצר הם הדרך האמנותית שלי להביע את הבלבול שאני חווה בגלל אבדן הראיה" מספר רדהוק. "המוח שלי לא מקבל מספיק מידע מהעיניים ומנסה להשלים את הפערים בעצמו עם אינפורמציה שגויה, כך שאני לא יכול לסמוך על מה שהעיניים והמוח שלי מספרים לי".

כפי שתוכלו לראות בסדרת הגיפים, התוצאה הסופית היא פשוט מדהימה, וכוללת גיפים דינמיים שתופסים את העין ולא מרפים ממנה וגורמים לצופה ללכת לאיבוד בתוך התנועה באינסופית בתמונה. , ממש כמו סוג של מדיטציה.  הנה 15 גיפים נבחרים מתוך העבודות שלו.

גיפים מופלאים 21

blind gif

גיפים מופלאים 3

גיפים מופלאים 4

גיפים מופלאים 5

גיפים מופלאים 6

גיפים מופלאים 7

גיפים מופלאים 8

גיפים מופלאים 9

גיפים מופלאים 10

גיפים מופלאים 11

גיפים מופלאים 12

גיפים מופלאים 13

גיפים מופלאים 14

גיפים מופלאים 15

גיפים מופלאים 16

גיפים מופלאים 17

גיפים מופלאים 18

גיפים מופלאים 19

גיפים מופלאים 20

קליק  כאן לעוד עבודות של ג'ורג' רדהוק

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...