פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 אימוג'יז שיש להם משמעות אחרת לגמרי ממה שחשבתם

פעם, כדי להיחשב מישהו עם יכולות רגשיות גבוהות או כישורים חברתיים טובים, הייתם צריכים לדעת לפענח היטב הבעות פנים של אנשים. היום, המומחיות הנחוצה היא הבנת אימוג'יז. אז כדי להפוך אתכם למומחים בתחום, הנה הפירוש האמיתי של כמה מהאימוג'יז היותר מוזרים אך פופולרים שיש. אתם יודעים, כדי שתוכלו לצאת מבינים בשיחה הבאה במסנג'ר.

משמעות אמוג'יז 1מה זה אומר באמת: מישהו מלקק שפתיים לפני שאוכל משהו טעים. יוצרי האימוג'י לא ממש הבינו מה המשמעות של לשון בחוץ, למרות שזה די ברור לכל היתר.

משמעות אמוג'יז 2מה זה אומר באמת: סניף דואר. והכל כי פעם, אי שם באירופה של המאה ה18 וה19, השתמשו בקרן יער כלוגו של הדואר.

משמעות אמוג'יז 3מה זה אומר באמת: לא פליאה ולא נעליים, מדובר בOK. ידיים מעל הראש – O. הרגליים, שאמנם לא מופיעות בתמונות, בצורת K. אז המשמעות די ברורה.

משמעות אמוג'יז 4מה זה אומר באמת: תכירו, זה אימפ, סוג של שדון מהפולקלור הגרמני. קצת שובב, טיפה מופרע – אבל ממש לא זדוני.

משמעות אמוג'יז 5מה זה אומר באמת: עייפות. חתול עייף. והבעת הפנים? זאת "הצעקה" של מונק.

משמעות אמוג'יז 6מה זה אומר באמת: זה בכלל סימן קריאה. זוכרים שפעם היה במחשב פונט שמורכב כולו מסימנים? אז זה היה סימן הקריאה. הדמות מבוססת על זמר הסקא הבריטי, וולט ג'בסקו.

משמעות אמוג'יז 7מה זה אומר באמת: חיוך רחב מאד ושמח.

משמעות אמוג'יז 8מה זה אומר באמת: ירח חדש. השלב בו הצד המואר של הירח לא נראה מכדור הארץ.

משמעות אמוג'יז 9מה זה אומר באמת: למעשה מדובר בבקשה לשקט. הפה לא פתוח, הוא סגור. קצת כמו שמניחים אצבע על הפה כשמבקשים ממישהו להפסיק לדבר.

משמעות אמוג'יז 10מה זה אומר באמת: אלו רק צינורות נייר מתנופפים ברוח.

משמעות אמוג'יז 11מה זה אומר באמת: סימניה. או לפחות זה מה שיוצרי האימוג'י רצו לחשוב שזה.

משמעות אמוג'יז 12מה זה אומר באמת: שוק, הלם מוחלט. הפרצוף הזה שעושים כשקורה משהו כל כך לא צפוי שהראש מתחיל להסתובב.

משמעות אמוג'יז 13מה זה אומר באמת: מדבקה. או ליתר דיוק: מדבקה בצורת טוליפ. נפוץ בגני ילדים ביפן, שם כותבים את שם הילד על מדבקה כזאת.

משמעות אמוג'יז 14מה זה אומר בתכלס: מעיינות חמים. ככה מסמנים אותם ביפן

משמעות אמוג'יז 15מה זה אומר בתכלס: משתמשי האפליקציה של פייסבוק מסנג'ר, אם תשלחו את אימוג'י הכדורסל הזה, יפתח לכם משחק שיהפוך את השיחה לקצת יותר מעניינת. אבל ממש קצת. ניסינו.

באמצעות: bright side

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...