פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפיל הזה חטף מתייר את מצלמת הגו-פרו שלו וצילם איתו סלפי מושלם

בדיוק כשנראה היה שנגמרו כל הדרכים המקוריות לצלם סלפי מעניין שעדין לא ראינו, הגיע אורח מפתיע, והוכיח שצילומי סלפי הם לא רק נחלתם של בני אדם, אלא גם של חיות.

כריסטיאן ל'בלנק, בחור חביב מקנדה, טייל לפני כחודשיים ברחבי תאילנד במסגרת תכנית חילופי סטודנטים בה השתתף, ובאחד הימים נתקל באחת מחוות הפילים הרבות במדינה, המאפשרת לתיירים מרחבי העולם לפגוש את הפילים, להאכיל אותם ולהתרשם מחיות הענק המתוקות הללו.

ל'בלנק וחברתו שילמו 50 סנט (2 שקלים בערך), קיבלו סל מלא בננות טעימות והחלו להאכיל את אחד הפילים. כידוע, פילים הם חובבי בננות מושבעים ולכן הפיל הגיב בהתלהבות רבה, לא ממש חיכה לאישור של ל'בלנק ושלח את החדק שלו לכיוון סל הבננות. אלא שמרוב התרגשות, הפיל מעט התבלבל ובמקום בננה, תפס את מצלמת הגו-פרו שהייתה מחוברת לראשו של כריס, הניף את החדק שלו אל על, וצילם את אחת מתמונות הסלפי, הכי מגניבות שראינו. התמונה הנהדרת זכתה לכינוי "אלפי" (שילוב של אלפנט וסלפי) ברחבי הרשת והפכה סופר ויראלית.

סלפיל

"הכל קרה כל כך מהר, לא היה לי זמן לחשוב" סיפר כריסטיאן בראיון לרשת CBC news. "אני עדין בשוק שהדברים התפתחו ככה. בכלל, אני בשוק שהסיפור הזה הפך ויראלי ברחבי העולם. הימים האחרונים היו בהחלט ימים משוגעים עבורי" הוא מוסיף. כאמור, התמונה האדירה פורסמה בשלל אתרים ברחבי העולם וזיכתה את ל'בלנק ב-15 דקות התהילה האינטרנטיות שלו שכנראה יסתיימו עוד לפני שתסיימו לקרוא את האייטם הזה.

אגב, אם אתם תוהים איך בדיוק הצליח הפיל לצלם את התמונה, העניין הרבה פחות מורכב ממה שהוא נראה. בפרופיל האינסטרגם שלו הסביר כריסטיאן כי המצלמה היתה במצב "טיים-לאפס" אוטומטי ולכן הפיל לא באמת לחץ על כפתור הצילום.

זו לא הפעם הראשונה שבעל חיים מצלם סלפי שהופך מפורסם ברחבי העולם. לפני קצת פחות משנה סיפרנו לכם כאן על המחלוקת סביב שאלת זכויות היוצרים על תמונת סלפי שצילם קוף. אתם מוזמנים להיזכר בסיפור המשעשע ההוא ולהחליט איזו מהתמונות מצחיקה יותר.

סלפיל 3

סלפיל 2

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...