פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שמונה צילומים של הנשים היפות בעולם מאוחדים לתמונה אחת מהפנטת ובלתי אפשרית

קחו שמונה מהנשים היפות ביותר בעולם על פי רוב, הכניסו אותם לתוך מיקסר, בחשו טוב טוב, צקו את התערובת לתוך תבנית והכניסו לתנור בחום גבוה של 250 מעלות. מה קיבלתם? ובכן, אם פעלתם על פי ההוראות, קיבלתם עיסה לא אטרקטיבית במיוחד, אבל במקרה של המעצב הגרפי מריוס וייב, שהשתמש בפוטושופ ותכנות מיוחדות במקום מיקסר חשמלי, תקבלו דמות נשית אנושית שיכולה בקלות לענות על ההגדרה של "האישה המושלמת".

מרקוס השתמש ברשימת 100 האנשים היפות בעולם שפורסמה על ידי מגזין האפנה "מקסים", ובחר מתוכה את שמונה הנשים הכי יפות בעיניו. ברשימה הסופית נכללו: בר רפאלי, מילה קוניס, קייטי פרי, רוזי האנטינגטון, קמרו דיאז, אן האת'וויי, נטלי פורטמן ואוליביה מן.

תחילה חילק וייב את שמונה הנשים לצמדים ובאמצעות היכולות הגרפיות שלו איחד את התמונות שלהן ויצר מכל זוג נשים תמונה מאוחדת חדשה. את ארבע התמונות שנוצרו חילק שוב לזוגות, וכך הלאה, עד לקבלת התמונה הסופית, דמות נשית יפהפייה הכוללת בתוכה שילוב של המראה החיצוני של שמונה מהנשים היפות בעולם.

אם נתעלם לרגע מהבחירה הסובייקטיבית של המעצב ומהעובדה שאף אישה שחורה לא נכללה ברשימה, מהניסו יהזה עולות שתי מסקנות מטופשות עיקריות. הראשונה: פוטושופ זה כיף. השנייה: אם נשים יכלו לעשות ילדים יחד בלי לערב גברים, העולם הזה היה מקום יפה יותר.

הנה התהליך כולו מוצג בתמונות, ולבסוף, התוצאה הסופית המהפנטת

רוזי האנטינגטון + נטלי פורטמן:

שמונה נשים יפות 2

אן האת'וויי + אוליביה מאן:

שמונה נשים יפות 3

בר רפאלי + קייטי פרי:

שמונה נשים יפות 4

מילה קוניס + קמרון דיאז:

שמונה נשים יפות 5

האיחוד הנוסף: (בר + קייטי) + (רוזי + נטלי)

שמונה נשים יפות 6

(אן + אוליביה) + (מילה+קמרון)

שמונה נשים יפות 7

האיחוד הסופי: שמונה הנשים בתמונה אחת. אם אתם שואלים אותנו, שתי התמונות הקודמות המשלבות בכל פעם רביעייה היו מוצלחות יותר, ובכל זאת, תודו שמדובר במאסטר פיס אנושי.

שמונה נשים יפות 8

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...