פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הרגע בו אדם נאכל על ידי נחש בעודו בחיים התברר כאכזבה אחת גדולה

אנקונדה, חוץ ממתקן בפארק שעשועים, הוא גם מין של נחש חנק מסוכן מאד שמסתובב בעיקר דרום אמריקה. אם תתקלו בכזה, כנראה שתתקשו לפספס אותו, כי הוא יכול להגיע גם לאורך של שמונה מטרים.

עכשיו כשכולנו מסכימים שאנקונדה היא לא החיה הכי סימפטית במערכת האקולוגית, בואו נדבר על תכנית בשם "להאכל בחיים" ששודרה אמש בערוץ דיסקברי. בתכנית, ככה סיפרו הפרומואים המבטיחים במשך יותר מחודש, חוקר הטבע פול רוזולי אמור להאכל בחיים על ידי אנקונדה ענקית – שזה אומר, למקרה שזה הזוי מדי כדי להבין, שהאנקונדה יבלע אותו ואז יפלוט, כמו שהוא יעשה עם כל טרף חי.

אנקונדה 2
פול רוזולי והאנקונדה

אם אתם תוהים איך מתכוננים לאירוע שבו הופכים לנשנוש עבור נחש מסוכן, אז התשובה היא כזאת: מלבישים את רוזולי בחליפת מגן שתעזור לו לשרוד בתוך הנחש הענק וגם תגן עליו מפני עוצמת החנק האדירה שלו, שכבר גרמה למותם של לא מעט בני אדם. את החליפה טובלים בדם של חזיר, כדי שגם הנחש יצא מהסיפור עם טעם טוב.

בערוץ הריצו פרומואים בומבסטים והבטיחו פרק חסר תקדים, ובתגובה פעילים למען בעלי חיים דרשו שלא לשדר את הפרק. אבל מה, מסתבר שכולם קצת הגזימו. כי רוזולי, החוקר האמיץ, יצא סוג של פחדן ולא מקצוען. הנה, תראו בעצמכם:

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

למי שרוצה לצפות בתכנית המלאה – תחסכו מעצמכם. יש שם שעה של משחק מקדים משעמם למדי ואז השיא, שזה הקטע שהרגע ראיתם, עם רוזולי מבקש שיבואו לחלץ אותו. בדיילי מייל מצטטים את רוזולי שסיפר שהוא רק זוכר את הלוע של הנחש נפער מולו ושאז הוא התעלף. "בזמן שרק חיכיתי שהנחש יאכל אותי, הוא התחיל לעטוף אותי ומהלחץ הזרועות כמעט התנתקו מהגוף".

אנדונדה 1
7 מטרים של אימה. פול והנחש

אחרי השידור, הרשת כולה געשה מהסיפור. כולם בערך היו עסוקים לקטול את רוזולי ואת דיסקברי. עלתה גם הדרישה לשנות את שם התכנית מ"נאכל בחיים" ל"נמחץ בחיים". ודי בצדק, אם יורשה לנו.

ומה אנחנו לומדים מהסיפור הזה? שאסור להתעסק עם הטבע ושאסור לשקר בפרומואים.

enhanced-31937-1418034655-1
האנקונדה כרכה את עצמה סביב פול והחלה לבלוע את הראש שלו
אנקונדה 3
אבל איכשהו, בסוף זה לא הסתדר והצופים יצאו מאוכזבים.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...