פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 תמונות אמיתיות לחלוטין שמציגות כמה העולם שלנו הוא מקום נוראי לחיות בו

סדרת התמונות הבאה תמחיש לכם שאנחנו חיים בעולם שהוא לגמרי ההפך מאוטופיה, ההגדרה הנכונה היא "דיסטופיה" כלומר, מציאות אנושית שבה שולטים יסודות חברתיים שליליים. בסרטי קולנוע ובספרים חברה דיסטופית מאופיינת בדרך כלל בדיקטטורה שלטונית וניצול של האנשים, אך במציאות בה הדברים פחות מוקצנים מאשר סרטי קולנוע, יש שיאמרו שהדבר מתאפיין בדברים ומסרים שנמצאים מתחת לפני השטח ובהתדרדרות המוסרית שלנו כחברה.

ריכזנו לכם בפוסט 20 תמונות אמיתיות שצולמו ברחבי העולם שמציגות כמה העולם שלנו הוא מקום דפוק לחיות בו, וזה לא משנה אם אתה אדם צעיר או פנסיונר. אם יש לכם דוגמאות נוספות מוזמנים להוסיף אותן בשרשור התגובות לפוסט.

לבירוקרטיה אין גבולות! מקרה שקרה בקנדה. התושבים ביקשו מהעירייה מדרגות בדרך עפר על מנת שקשישים יוכלו לעבור שם מבלי שיפלו או שיאלצו לעשות סיבוב רגלי גדול. העירייה דחתה את הבקשה למדרגות מסיבה תקציבית וטענה שמדרגות כאלה עולות מעל 65,000$.

אחד התושבים לקח את העניינים לידיים ובנה בעצמו מדרגות לקשישים, וזה עלה לו בסך הכל 550$. הסיפור העגום הזה לא נגמר שם מכיוון שפקחים של העירייה ראו את זה והוציאו צו הריסה מכיוון שהוא לא הוציא אישורי בנייה למדרגות הללו.

מודעת פרסומת להעלי טימברלנד שפונה אל ילידי דור ה-Z שעד שהם יגיעו לגיל פרישה כנראה כבר לא יהיה דבר כזה בכלל. קצת מצחיק אבל מאוד עצוב.

הפעוט של חבר שלי קישקש "אל תשכחו להירשם לערוץ" תוך כדי שהשכיבו אותו לישון. הילד צופה כל כך הרבה ביוטיוב שהוא חושב שזה כמו להגיד "להתראות"

מסתבר שבלוס אנג'לס יש ציור קיר שמאובטח על ידי שומר, שניתן להצטלם על ידו רק אם יש לך מעל 20,000 עוקבים באינסטגרם.

מודעת פרסומת של KFC – אם אתם תשלימו את הארוחה שלכם עם ספל מטורף של פפסי שעולה 3$ אז KFC יתרמו 1$ לארגון שחוקר סכרת נעורים בקרב בני נוער, ממש הביצה והתרנגולת.

תמונה אחת שממחישה את חשיבות הביטוח הרפואי הממלכתי שלא קיים עדיין בהמון מדינות "נאורות", הפרמדיקים שמפנים את החולה לבית החולים עוצרים בדרך בכספומט כדי שהוא יוציא כסף לשלם על הוצאות הפינוי והטיפול. מזל

שלט פרסומת למגדלי טרמפ במומביי (הודו) שכתוב בו "יש רק דרך אחת לחיות. הדרך של טרמפ", השלט ניצב בשכונת עוני מעל אינספור משפחות עניות שחיות ברחוב. לא נראה לנו שזאת הדרך שצריכים לחיות.

על מנת למנוע מהומלסים לישון על הספסלים יצרו "ספסל אנטי-הומלסים", ספספל עם דוקרנים שיורדים רק כאשר מכניסים מטבעות על מנת להשתמש בו, אחד הדברים היותר אכזריים שראינו.

הסרטון של הספסל הזה יצר המון תגובות זועמות ברשת לפני כמה שנים אך לאחר מכן התברר שהוא בסך הכל מיצג אמנותי של סטודנט גרמני בשם  פביאן ברנסינג. לצערנו האמנות לעיתים הופכת למציאות ונודע לנו שהספסל קיבל שימוש אמיתי במספר פארקים ציבוריים בסין. פשוט מזעזע.

אפשר לראות גם בארץ ספסלים כאלה, אמנם הם טיפה יותר "מעודנת" ואין להם ספייקים, אבל בספסלים אצלנו התקינו מוט ברזל שימנע מהומלסים לישון עליהם. אצלנו עדיין לא משפדים אותם אבל האכזריות עדיין נמצאת שם מתחת לפני השטח. הנה הגרסה המעודנת יותר שאנחנו מכירים.

הודעת התנצלות בסניף של מקדונלדס על כך שהעובדים קיבלו 3 דקות הפסקה על מנת לצפות את ליקוי החמה

שלט שאומר למבקרים במלון הילטון שהספרייה היא רק לשם תצוגה ובבקשה לא באמת להוציא ספרים משם ולקרוא אותם.

מודעת פרסומת למכוניות פורד שמעודדת את ההורים לתת לילדים לשלם בעצמם על הקולג' ובכסף הזה שהם חסכו לפנק את עצמם במכונית חדשה. מסר נהדר.

היום מלמדים את הילדים את האותיות באנגלית עם שמות של מותגים מוכרים.

גיליון מיוחד של ניוזוויק של 100 המקומות שחייבים לטוס אליהם לפני שהם נעלמים.

סטיקר שמקדם תערוכת כלי נשק שהדביקו על עיתון שסיקר בעמוד הראשון אירוע ירי בג'קסונוויל, פלורידה.

מודעת פרסומת שמציגה 9 דרכים יצירתיות שתעזור לכם לשלם את השכירות שלכם כשכבר תרמתם את כל כמות הדם שאתם יכולים.

מסתבר שיש חברה בשם Three Square Market ששיכנעה את העובדים שלה להטמיע בכף היד שלהם שבבים קטנים, שבעצם יחליפו את כרטיס העובד שלהם, והם פשוט "אוהבים את זה".

צוות משטרה עוצר שלושה בחורים שחשודים בסחר בסמים על רקע הכיתוב הענקי והדיכאוני משהו "החיים יפים"

מודעה ממומנת לרכישת כדורי שינה שהופיעה כשחיפשו את הביטוי להתאבד על ידי כדורי שינה. המודעה כמובן הופיעה לפני התוצאה שמפנה את מי שחיפש את הביטוי לעזרה. מבדיקה שעשינו כעת המודעה לא מופיעה אך יכול מאוד להיות שזה מפני שהיא מטורגטת לארצות מסוימות.

כותרת של אחד האתרים שסיקרו את אירוע הירי בפלורידה שמדווחת על יותר מ20 אנשים שנורו, שימו לב לסיום שלה באותיות גדולות "צפו שידור ישיר"

בחורה בשם סופי קרפט נדרסה על ידי אוטובוס עירייה, ספגה כמה פציעות בגוף מאוד לא נעימות, לאחר מכן תבעה את העירייה והגיעה איתם להסדר שבסופו העניין נסגר מחוץ לבית המשפט והיא קיבלה פיצויים, בהם השתמשה על מנת לשלם את הלוואת הסטודנטים שלה.

הקטע ההזוי הוא שהסיפור הזה הפך להיות ברשת אירוע משמח וסוג של מושא לקנאה. קרפט עצמה אמרה שאם כל האירוע הטראומטי הזה לא היה קורה, היא לעולם לא היתה מצליחה להחזיר את הלוואות הסטודנטים שהיא לקחה על מנת לממן את הלימודים שלה מכיוון שהיא טבעה בחובות, דבר יחסית שכיח בקרב סטודנטים צעירים בארה"ב שמשלמים את הלוואות הסטודנטים שלהם עד שלב מאוד מאוחר בחייהם.

מודעה על אוטובוס שאומרת "אתה לא צריך טיפול, אתה צריך מכונית חדשה"

באמצעות boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...