מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חניה במקביל זה כמו סXס עם קונדום

קונדום, הוא ללא ספק אחת ההמצאות החשובות של העשורים האחרונים בכל הנוגע למלחמה במחלות מין ובהריונות לא רצויים. אולם כל מי ששפר עליו מזלו וחווה יחסי מין בלי קונדום, יודע כמה מלאכותי הופך להיות כל העסק כשמשתמשים באמצעי המניעה הגומייתי. לצערנו, לא כולם מצויידים בזוגיות ארוכת טווח המגובה באישורים מהרופא על תקינות בריאותית ובגלולות למניעת הריון, ולכן אם כבר קונדום, שיהיה כמה שפחות מורגש.

פרסומת חדשה של חברת הקונדומים DUREX מקדמת את סדרת הקונדומים Ultra Thin Feel, קונדומים דקים במיוחד, באמצעות השוואה חצי הגיונית וחצי תלושה מהמציאות בין סקס לחניה במקביל, או חניה ברברס כפי שאנחנו נוהגים לקרוא לה כאן, כשהמסר שהיא מנסה להעביר הוא The closer we get, the more intense it feels או בתרגום חופשי: ככל שמתקרבים יותר, מרגישים יותר.

durex parallel parking

הפרסומת מציגה זוג הנוסע במכונית, כאשר הגבר שהוא גם הנהג, מנסה לבצע חניה קשה במיוחד במקביל בין שתי מכוניות, במרווח שגודלו כמעט זהה לגודל המכונית. תוך כדי הביצוע, נשמעים קולות חושניים מצד הבחורה ברכב, שהולכת ומתקרבת לאורגזמה ככל שהרכב בו הם נוהגים הולך ומתקרב לצמד המכוניות ביניהן הם מנסים לחנות. האנאלוגיה היא כמובן ברורה ואין צורך להסביר אותה.

אני לא יודע איך אתם אוהבים את החניה במקביל שלכם, אבל אני תמיד אוהב לנשק את המכוניות ביניהן אני חונה, וכך אני יודע שאין לי יותר מקום לסוע אחורה, או קדימה. אתם יודעים, נשיקה קטנה כזו, בלי רוק ובלי לשון. אבל, כפי שכבר אמרנו, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו מגע מלא, וכנראה שהפיתרון של דורקס הוא הרע במיעוטו. כך או כך, מדובר בפרסומת נחמדה וחכמה, שמעבירה את המסר בצורה מדוייקת: אם אתם יכולים, עשו זאת בלי קונדום. אם אין ברירה, דורקס.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...