מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ברוכים הבאים למטוס, עכשיו שימו קונדום

אחד הרגעים הכי מרגשים ומוכרים בטיסה, הוא רגע שכבר מזמן הפך לקאלט, הרגע בו הדיילות מתמקמות במעברים, ובתיאום מושלם פוצחות בהסבר מלווה בכוריאוגרפיה מטופשת ומצחיקה, בנוגע לכל מצבי החירום האפשריים במהלך הטיסה. יציאות החירום שם, שם וכאן, מסכות החמצן מעליכם, ומתחת למושב תמצאו סירה מתנפחת ומשרוקית, שתוכל במקרה הטוב לעזור לכם לתקשר עם דולפינים בזמן לאחר שתתרסקו אל הים.

גם נוסעים הפולנים שהמתינו בסבלנות להמראה באחת הטיסות המקומיות, חיכו בסבלנות לעבור את תדריך הבטיחות המלחיץ, אך במקום הסברים על יציאות אחרות זכו להסבר מעט שונה, אחד כזה שממש לא ציפו לו. הדיילת הפולנית הנאה התמקמה מול קהל הנוסעים וסיפקה להם מידע לא פחות חיוני וחשוב: איך משתמשים בקונדום.

הדיילת לא הסתפקה במילים והעניקה לנוסעים מיצג ויזואלי שלם, כולל הדגמה באמצעות דילדו מתכתי ענק. ההדגמה יצרה מבוכה רבה במטוס, וחלק מהאנשים נאלצו לכסות את פניהם עם כפות הידיים כי לא יכלו לשאת את המבוכה. אולם, הודות לכישורי המשחק המשעשעים של הדיילת השחקנית, נציגת דורקס, המבוכה התחלפה במהירות בפרצי צחוק והמבטים ההמומים על פני הנוסעים התחלפו בחיוכים.

עוד בפטריה: מנטוס, דיאט קולה ו… קונדום

כאמור, מי שאחראית על קמפיין הגרילה המקורי והמצחיק הזה היא חברת הקונדומים דורקס פולין, שדאגה גם לפנק את הנוסעים בקונדום אישי במתנה. סביר שבמקרה של התרסקות הוא לא יעזור להם, אבל הוא ודאי יעיל יותר מהמשרוקית. צפו בסרטון המתעד את הפעילות.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...