פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 הדברים הכי מפגרים ומביכים שאנשים שיכורים עשו ותועדו במצלמה

השלימו את הפתגם: משנכנס אדר מרבין בש__ה. אז רובכם השלימו ל"שמחה" וזה לא לא נכון, אבל הביטוי המדויק יותר יהיה "משנכנס אדר מרבין בשתיה". יש צורך להסביר למה או שלאט לאט מתחילים לחזור לכם שברי זיכרונות ממסיבת פורים בשנה שעברה?

אל תכחישו. זה קרה לכולם. קצת טקילה, שוט וודקה, שאריות ערק – והשריר בגוף שאחראי על לעשות שטויות מתחיל להימתח. התוצאה היא, אין טעם לשקר, המון פאדיחות שחלקן מלוות את השיכורים הרבה אחרי שהאלכוהול יצא מהמערכת והחמרמורת עוברת. בזכות אנשים שיכורים, יש לאנושות הרבה יותר סיפורים מצחיקים לספר ולכן זה הזמן שלנו לומר תודה לאנשים שיכורים שעושים שטויות.

פרופיל האינסטגרם drunk people doing things או בעברית: אנשים שיכורים עושים דברים ומעלה באופן יומיומי סרטונים מצחיקים קצרים שמתעדים אנשים שמדיפים ניחוחות כוהל קשים עושים דברים מפגרים, מביכים או נוראיים (לפעמים גם כל השלושה ביחד). המשותף לכל הסרטונים האלה: הם מצחיקים ברמה שתגרום לכם לחרחר ולנחור כי אין גבול לפיגור האנושי האדיר תחת השפעת אלכוהול.

אז כהוקרה לכבד שלנו, שבזכותו אנחנו פה, הנה 20 סרטונים קורעים שמוכיחים שעדיף לעשן סמים מלשתות אלכוהול. ובעדינות בפורים הזה, אה?

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...