פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 אנשים שאיבדו את ההכרה בגלל אלכוהול והתעוררו בתור יצירות אמנות

אם יש דבר אחד בטוח שאפשר לקבוע בוודאות בכל הנוגע לערבי שתיית אלכוהול עם החבר'ה, זה כלל הברזל על פיו אף פעם לא כדאי להיות הבנאדם הכי שיכור בחדר, וכמובן, אף פעם לא כדאי להיות הראשון שהולך לישון או מאבד את ההכרה.

למרות שכולנו מכירים ומבינים את כללי הברזל האלה, כל אחד מכם ודאי מצא את עצמו לפחות פעם אחת בחייו כשהוא מחוק לחלוטין על הספה, המיטה או כל מקום אחר שאפשר לשכב עליו, אחרי ערב חבר'ה רוויי בבירה צ'ייסרים ועוד משקאות אלכוהוליים שאתם אפילו לא זוכרים ששתיתם.

במצב העגום הזה, יש שני תסריטים אפשריים: בראשון והאופטימי ביניהם, אתם מתעוררים כמה שעות אחר כך בתוך שלולית קיא עם כאב ראש נוראי. בשני והפחות מוצלח אתם מגלים שהתעללו בכם בדיוק כמו שקרה ל-25 האנשים בסדרת התמונות הקורעת הבאה.

אומרים שחבר טוב נמדד ביכולת שלו לתמוך בכם ברגעי משבר ולהתעלל בכם כשאתם שיכורים. החבר'ה של חבורת השיכורים בתמונות הבאות בהחלט הוכיחו חברות נאמנה וניצלו את אי השפיות הזמנית של החברים שלהם כדי להתעלל בהם ולהפוך אותם ליצירות אמנות מודרנית אנושיות ומצחיקות במיוחד.

באופן אישי, אנחנו חושבים שהתעללו בחברים שיכורים היא מצווה ואנחנו לגמרי מעריצים ומעריכים את ההשקעה של החבר'ה האכזריים האלה. מוזמנים לצפות בתמונות ולקבל השראה לקראת מסיבת פורים הקרובה.

1

2

3

4

5

5

6

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

19

20

21

22

23

25

26

7

באמצעות: Distractify

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...