פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: למה הבחור הזה הגיע להלוויה כשהוא לבוש בשמלה?

סדרת התמונות הללו, של גבר צעיר מייבב בבכי בשמלה זרחנית וגרביים ורודת, לא נראות רצינית במיוחד. אולי רק המצבות מסביב ושאר האנשים הבוכים מרמזים שכן התרחש כאן משהו דרמטי.

אז כן, למרות שהן נראות הזויות לחלוטין, הסיפור מאחורי התמונות האלה עצוב מאד. האיש בשמלה הוא בחור בריטי בשם בארי דילייני והאירוע שמתועד כאן הוא הלוויה של חברו הטוב קווין אליוט, חייל בצבא הוד מלכותה, שנהרג בשירותו באפגניסטן.

desktop-1410186661

שלוש שנים לפני שאליוט יצא למשימה באפגניסטן, הוא ביקש מחברו דילייני שיבטיח לו שאם יקרה לו משהו במלחמה, הוא יגיע ללוויה שלו לבוש בשמלה הכי מגוחכת שהוא יכול למצוא. בגלל שלשניים היה לא מעט הומור וכנראה שגם הרבה בטחון בזה שלא יקרה שום דבר רע – דילייני הסכים.

במהלך השירות באפגניסטן, החברים הטובים לא הצליחו לדבר יותר מדי, אבל זה לא מנע מהם להישאר קרובים. בגלל זה, כשהגיעה הבשורה על מותו של טוראי אליוט, חברו הטוב לא היסס – והחליט למלא את ההבטחה.

desktop-1410186663

למרות החשש שהמראה הלא ממש מכובד יפגע ביתר המשתתפים בלוויה, זה לא קרה. שאר האבלים עודכנו בהתחייבות שנתן החבר לחייל המנוח והתייחסו לעניין ברצינות גמורה והלוויה הצבאית התנהלה באופן רגיל.

ולמרות שזה נראה הזוי לחלוטין, קשה שלא לכבד את הבחור הבריטי הזה על שעמד במילה שלו, עם כל אי הנעימות שכרוכה בכך. ריספקט.

desktop-1410186666

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...