פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו בהופעת האורח המפתיעה והמצחיקה של ד"ר איוול מאוסטין פאוורס

נחשו מי חזר? ד"ר איוול (Dr. Evil), אחת הדמויות המרושעות הכי מפורסמות ומצחיקות בקולנוע, המגולמת על ידי מייק מאיירס בשלושת סרטי "אוסטין פאוורס", הפתיע את הצופים שלשום בפתיחת תכנית המערכונים הסאטירית המגה-פופולרית SNL (סטרדיי נייט לייב), עם הופעת אורח קורעת, יותר מ-12 שנים מאז נתקלנו בו בפעם האחרונה בסרט "גולדממבר", הסרט השלישי בסדרה.

במערכון הקצר, מתפרץ ד"ר איוול לשידור, מפנק אותנו בכל השטיקים המוכרים והקלאסיים שלו, ומעביר ביקורת חריפה ומצחיקה במיוחד על המאבק המתוקשר ההזוי בין אולפני סוני לצפון קוריאה שתפס את כל הכותרות הראשיות בעולם בשבוע החולף, או כמו שהוא מגדיר את הפרשה הזאת: "הקרב של סוני וצפון קוריאה הוא כמו לראות שני גברים קרחים רבים על מסרק. פשוט לא מעניין". מאיירס נכנס בשני הצדדים וטוען ששניהם, קוריאה וסוני, מוציאים שם רע לארגוני הפשע.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

עבור אלה מכם שלא בעניינים, הנה תקציר העלילה. לפני כשבוע נפרצה והופלה מערכות המחשבים והשרתים של אולפני סוני כשבמקביל הודלפו לרשת תסריטים חדשים, סרטים, וגולת הכותרת, התכתבויות אימייל פרטיות ומביכות בין בכירים בחברה בהן הם לועגים לכמה מהכוכבים שלה ביניהo אנג'לינה ג'ולי, ליאונרדו דיקפריו ואחרים. על פי הטענות בסוני, ההתקפה בוצעה לכאורה על ידי האקרים צפון קוריאנים בעקבות יציאתו הקרובה לאקרנים (25/12) של הסרט "הראיון" בו מגלמים ג'יימס פרנקו וסת' רוגן מנחה טלוויזיה ועיתונאי שזוכים לראיון נדיר עם מנהיג קוריאה הצפונית, ומתבקשים על ידי ה-CIA להתנקש בו.

בנוסף לפריצה, התקבלו איומים על גורמים שטענו שיבצעו פיגועים קשים באולמי הקולנוע שיקרינו את הסרט. בעקבות האיומים בוטלה הפרמיירה הרשמית של הסרט שהייתה אמורה להיערך בניו יורק בשבוע שעבר ובסוני מיהרו לגנוז את הסרט. היום כמעט שבוע אחרי, הודיעה סוני שהסרט יעלה לאקרנים כרגיל.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...