פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצא דרך גאונית ומבריקה לגרום למעסיקים לקרוא את הקו"ח שלו

כל מי שהיה אי פעם בתהליך של חיפוש עבודה בוודאי חשד בשלב כלשהו שהמדפסת שפולטת את קורות החיים במשאבי אנוש מחוברת וממוקמת בתא שירותים ומדפיסה על גבי נייר טואלט שנוחת היישר אל תוך הפח. זה לא קל לגרום לאנשי גיוס לשים לב דווקא לקורות החיים שלך ויש תחומים בהם זה כבר כמעט בלתי אפשרי.

אז מה עושים? אנחנו ישראלים טובים, אז אנחנו עונים "משתמשים בקשרים". אבל יש עוד אופציה: מקוריות. עכשיו תכירו את לוקאס, איש שיווק שחיפש עבודה וקצת נמאס לו מזה שלא מחזירים לו מיילים. הוא חשב מה לעשות והגיע למסקנה שגם מנהלים ומגייסים הם אנושיים. וכמו כל בן אנוש, גם הם אוהבים דונאטס.

שליח קורות חיים 1

לוקאס התחפש לאיש שליחויות על אופניים (שימו לב לכיתוב Postman על החולצה), קנה מלא קופסאות של דונאט ממאפיה מובחרת ויצא למסע חלוקה במשרדים שהוא מעוניין לעבוד בהם. ככה הוא עבר ממשרד למשרד, מצא את האיש שדעתו קובעת, נתן לו מארז דונאטים ואמר לו: זה בשבילך.

כשהנמענים פתחו את הקופסה (כמו שאתם מנחשים, כולם פתחו את הקופסה. זה לא מוסרי לומר לא לדונאט) הם ראו את המשפט הבא: רוב קורות החיים מסיימים בפח אשפה. קורות החיים שלי – בבטן שלך". מתחת, צורפו גם קורות החיים שלו.

קוח2
וזה המכתב המלא שצורף למארז הדונאטס:

"היי, המשלוח הזה הוא לא טעות. העמדתי פנים שאני שליח כדי לוודא שקורות החיים שלי יגיעו אליך באופן אישי. כפי ששמת לב, אני מטפל בדברים בצורה שונה והכי חשוב – אני דואג שהם יעבדו.

קוראים לי לוקאס, אני איש שיווק עם 5 שנות ניסיון. אני מעריך את החברה שלכם והייתי שמח לעבוד אתכם. אם עוררתי את תשומת הלב שלכם ואתם תוהים איך אפשר להשיג אותי, כנסו לכתובת bit.ly/check-resume.

בינתיים, תיהנו מהדונאטס המשובחים."

מכתב מקורי

המכתב עבד. לוקאס סיפר שהוא זומן כבר לעשרה ראיונות עבודה. הם בטח לא יהיו קשים במיוחד, אחרי שהוא הוכיח שכאיש שיווק הוא יודע לעשות את מה שצריך. בחשבון הלינקדאין שלו עדיין לא עודכנה משרה חדשה, אבל אנחנו מנחשים שזה רק כי הוא מתלבט בין כל ההצעות וטרם החליט.

באמצעות: foosbeast

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...