פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

30 תמונות מביכות ומצחיקות של אנשים שבסה"כ רצו לתפוס קצת צבע ועכשיו הם מתחרטים על זה בגדול

שיא הקיץ אמנם כבר מאחורינו, הימים מתחילים שוב להתקצר ועוד חודש-חודשיים כבר נוכל להתחיל לדבר על הסתיו, אבל עד שזה יקרה, אנחנו עדין עמוק בתוך הקיץ מזיעים את דרכנו ממקום למקום ומשחררים אנחת רווחה של אדם בן 90 בכל פעם שאנחנו נכנסים לחדר עם מזגן. התקופה הזו, בה השמש מטגנת אותנו במרבית שעות היום, היא גם התקופה המושלמת מכולן לבילוי צונן בים, עם קצת מטקות, אבטיח קר ובעיקר מים מרעננים שמשכיחים מאיתנו לכמה דקות את החום הנורא.

אלא שבתוך כל הכיף הזה יש גם עניין קטן שיכול להרוס את המצב רוח ולפגוע בהנאה – השיזוף. אז נכון, כולנו יודעים שחשוב להיות חכמים בשמש ולא להיכנע לקרניים המלטפות שצורבות את עורנו ומעניקות לו לוק שחום יותר שיכסה את הלובן המוגזם שצברנו בחודשי החורף, אבל בפועל, רבים מאתנו חוטאים בשיזוף מוגזם ואי שימוש באמצעי הגנה מהשמש, מה שעשוי להעניק לכם מראה מנצח לטווח הקצר במקרה הטוב, או מראה של קציצה מטוגנת ואופציה לסרטן עתידי בהמשך במקרה הפחות טוב.

בקיצור, אם עדין לא הבנתם את הקונספט של "חכם בשמש" ואם עדין לא הפנמתם כמה רע כל הסיפור הזה יכול להיות, אולי סדרת התמונות הבאה תזכיר לכם להימרח בקרם הגנה. להלן 30 אנשים שהזניחו את עניין ההגנה מהשמש וחזרו הביתה כשהם יותר אדומים ממיץ עגבניות ויותר שרופים מקבב ששכחו להוריד מהמנגל. או במילים אחרות – 30 אנשים שאתם ממש לא רוצים להיראות כמוהם אחרי הביקור הבא שלכם בים. בהצלחה!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...