פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבעל הזה צילם את אשתו ההריונית על החוף ולא האמין כשראה מה המצלמה שלו קלטה ברקע

כאשר דן מוזר, צעיר אמריקאי בן 31, שלף את מצלמת הסמארטפון שלו בכדי לצלם את אשתו אנג'לין הנמצאת במהלך החודש התשיעי להריונה, הוא ממש לא תאר לעצמו איזו תמונה מדהימה המצלמה שלו עומדת לתעד.

השניים טיילו להנאתם באחד מחופי פלורידה, וביקשו להנציח את הרגעים האחרונים של ההיריון בתמונות "לפני לידה" על רקע הים הכחול והפסטורלי. אנג'לין התמקמה בסמוך לקו החוף, חייכה אל המצלמה, ואז, תוך כדי שהוא לוחץ על הקליק, הבחין דן במחזה מופלא, רגע של פעם בחיים שהתרחש ממש מאחורי גבה של אשתו – דולפין ששחה בסמוך לחוף הגיח לפתע מתוך המים בקפיצה אקרובטית, ונדחף לתוך הפריים בתזמון מושלם.

אישה ודולפין 5

אחרי שהשניים נרגעו מההתלהבות שאחזה בהם, דן מיהר לשתף את התמונה בפרופיל הפייסבוק שלו, ומשם הדרך לחשיפה עולמית הייתה קצרה. התמונה היפה והמיוחדת של אנג'לין ההריונית והדולפין המקפץ התפרסמה בכמה מהאתרים הגדולים בעולם שם וזכתה לעשרות אלפי לייקים ותגובות נלהבות, אך יחד איתן, כצפוי במקרים מהסוג הזה, גם לא מעט תגובות של גולשים שהטילו ספק באמינות שלה וטענו כי מדובר בעבודת פוטושופ.

אישה ודולפין 1

למרות הטענות הללו שאיש כנראה לא יוכל להוכיח לעולם, דן מתעקש שהתמונה אמיתית ובאחד הראיונות איתו סיפר: ""כשראיתי את הדולפין מגיח מהמים אמרתי לעצמי 'או מיי גאד!!!'. לצערי, אשתי פספסה את הרגע הנפלא הזה אבל זכתה לחזות בו באמצעות התמונה".

אגב, השניים מצפים לבן הראשון שלהם שאמור להגיח לעולם בכל יום, וצפוי להיקרא קורטלנד-תומאס (כן, אצל האמריקאים לא עושים כזה סיפור גדול מבחירת השם ולא מפחדים מעין הרע), ולא, הם לא מתכננים לשנות את שמו ל"דולף אין" בעקבות התקרית, כפי שהציע אחד הגולשים.

אישה ודולפין 7
רצף התמונות שצילם דן

>> האפליקציה הישראלית הגאונית הזו הולכת לחסוך לכם הרבה כסף

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...