פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקלט החיות הזה צילם כלבים בפוטו-רצח כדי לעזור להם למצוא בית

כל מי שביקר פעם במקלט חיות במטרה לאמץ חיית מחמד, ודאי מכיר את המראות הקשים והלא נעימים של עשרות עד מאות כלבים וחתולים נעולים בכלובים, מביטים בעוברי האורח בעיניים עצובות, כאילו מתחננים בפניהם ללא קול ובעיניים מיואשות, שיבחרו בהם.

בעוד עבור גורים הסיכוי למצוא בית הוא יחסית גבוה, עבור כלבים בוגרים, כאלה שכבר חצו את גיל שנה ואיבדו את אותה מתיקות גורית בלתי נגמרת, מדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית. לכן, נאלצים לעיתים מקלטי חיות לנקוט בדרכים יצירתיות כדי לפתות אנשים לבחור דווקא בהם.

במקלט החיות של עמותת Humane Society מצאו דרך מקסימה ומשעשעת להציג את הכלבים הממתינים לאימוץ באתר האינטרנט שלהם. לצורך המשימה, הם גייסו את הצלם ג'ינובר שוסטר, שהגיע לכלבייה שלהם מצויד בתא צילום. אל תא הצילום הוכנסו בזה אחר זה הכלבים, וממש כמו בני אדם, הצטלמו לארבע תמונות פוטו-רצח מצחיקות שמבליטות את הצד השובבי, האוהב וכל כך המתוק של כל אחד מהם, בתמונות שקשה לעמוד בפני הקסם שלהן.

התמונות של הכלבים פורסמו באתר העמותה ופרויקט הצילום הפך לסיפור הצלחה כאשר כל 14 הכלבים המופיעים בהן, אומצו תוך זמן קצר ומצאו משפחה חדשה ובית חם בו יוכלו לתלות את ארבע התמונות שלקחו איתם למזכרת מימי הכלבייה.

כלבים בתא צילום 1

כלבים בתא צילום 2

כלבים בתא צילום 3

כלבים בתא צילום 4

כלבים בתא צילום 5

כלבים בתא צילום 6

כלבים בתא צילום 7

כלבים בתא צילום 8

כלבים בתא צילום 9

כלבים בתא צילום 10

כלבים בתא צילום 11

כלבים בתא צילום 12

כלבים בתא צילום 13

כלבים בתא צילום 14

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...