מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תחרות כלבים הזויה: סקס עם הרגל של הבעלים

הקשר בין כלבים לרגליים הוא קשר עתיק יומין. כולנו מכירים את הקטע המביך הזה כשאנחנו באים לחבר הביתה והכלב החרמן שלו קופץ על הרגל שלנו ומתחיל לפמפם אותה משל הייתה בובת מין, ואנחנו צועקים או צוחקים, תלוי כמה זורמים אתם, תוך שאנחנו מנסים בבהלה לנפנף את הכלב מהרגל.

מסתבר, שבווסטמיניסטר שבלונדון ישנה אוכלוסיה שלא בהכרח מתנגדת ליחסי מין בין כלבים חרמנים לרגליים אנושיות. השבוע התקיימה שם תחרות כלבים מיוחדת בה נראה, כי בעל הבית השתגע. המטרה היא שהכלב יבצע את זממו בצורה המוצלחת ביותר, על הרגל של בעליו! בתחרות הזו מודדים את הביצועים של הכלב. כן כן .. ביצועים!

מאות כלבים ובעליהם הגיעו על מנת לקחת חלק בתחרות. לא ברור מי הגורם שהניע את קיום התחרות הזאת, אבל למי אכפת כל עוד יש מקום ראשון! הכלב המנצח נבחר על ידי צוות שופטים שקיבלו את ההחלטה על סמך מספר קריטריונים כגון מהירות, סגנון, סיבולת, עוצמה וכו'. הסרטון הבא שמציג את המתחרים בתחרות, מסמל את הרוח האולימפית, רוח הספורט, ובאופן כללי ווינריות לשמה. מבחינת מארגני התחרות אולי יש מנצח ביום התחרויות ההזוי הזה, אך מבחינתנו, בתחרות הזאת יש רק מפסידים. צפו בסרטון המשעשע.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...