פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החיבוק שהעניקה הכלבה לחברתה רגע לפני שהן מומתות הצליח להציל את חייהן

בכל יום מומתים עשרות אלפי כלבים במקלטי חיות ברחבי העולם לאחר שלא נמצא עבורם בית. למרות הרצון הטוב של עמותות רבות לסייע לכלבים הללו, הן לרוב קורסות תחת הנטל הכלכלי, ולאחר פרק זמן מסוים בו כלב לא מאומץ, הן נאלצות להמית אותו בלית ברירה ובלב כואב.

בעמותת "מלאכים בתוכנו" האמריקאית, ארגון ללא מטרות רווח שעוסק בהצלת כלבים שנידונו למוות ממקלטי חיות ומנסה למצוא עבורם בית חם או משפחה אומנת כדי למנוע את גזר הדין האכזרי שלהן, פרסמו שלשום בעמוד הפייסבוק שלהם תמונה קורעת לב, בה נראות שתי כלבות מועמדות להמתה, כשאחת מהן מחבקת את חברתה ומנחמת אותה ביום שנקבע מראש כיום האחרון לחיים שלהן, במידה ולא ימצא להם בית.

כלבים מחובקים 2

אל התמונה קורעת הלב הזאת צורף הטקסט הבא, שנכתב כאילו מנקודת מבטה של קאלה, הכלבה המחבקת, ובו היא מספרת על הרגשות שלה במה שנראה כמו השעות האחרונות לחייה:

"קוראים לי קאלה, וזאת קיירה. אנחנו כל כך מפוחדות כאן. האנשים שעובדים כאן בבית המחסה רואים עד כמה אנחנו מבוהלות אבל אנחנו שומעות אותם אומרים אחד לשני שזה היום האחרון שלנו. אנחנו חייבים למצוא מישהו שיאמץ אותנו, אחרת אנחנו הבאות בתור. קיירה היא השחורה מביננו והיא לא בוקסרית אמיתית, אלא מעורבת. היא כל כך אמיצה ואומרת לי כל הזמן שיהיה בסדר ושאני צריכה להיות אמיצה, אבל אני לא יודעת אם אני מסוגלת.

קיירה יודעת מה הולך לקרות. אפשר לראות את זה בעיניים שלה. היא עוטה על עצמה מסיכה של אומץ אבל אני מרגישה את הלב שלה פועם בחוזקה כשאני מחבקת אותה. אם אף אחד לא יציל אותנו, ייקחו אותה ממני ואני אאלץ לצפות בה בדמעות פוסעת במסדרון בדרכה האחרונה. אני כמובן, אהיה הבאה בתור אנחנו מנחמות אחת את השנייה בזמן שאנחנו כאן. היא מעניקה לי תקווה כששלי נגמרת. עכשיו זה כנראה הסוף. אלא אם…."

הפוסט המרגש שפרסמה העמותה זכה במהירות רבה לעשרות אלפי לייקים ושיתופים, ולמרבה השמחה, גם הסוף השמח של הסיפור העצוב הזה לא אחר להגיע. בתוך שעתיים ו-6 דקות בלבד מרגע פרסום התמונה בעמוד הפייסבוק של העמותה, התקבלה הודעה משמחת ממקלט החיות בו מתגוררת קיירה וקיילה, הודעה שבישרה כי צמד הכלבות המתוקות מצאו בית, אצל בחור צעיר שהגיע למקום והחליט לאמץ אותן יחד.

כמה שעות לאחר מכן, פרסם העמוד גם תמונה ראשונה של צמד הכלבות עם הבעלים החדש שלהן, לאחר שביקרו אצל הווטרינר והפכו רשמית למאומצות.

כלבים מחובקים 4

הסיפור המרגש הזה הסתיים עם הפי אנד, אבל למיליוני כלבים ברחבי העולם ועשרות אלפים בישראל, מחכה סוף אחר, טראגי וכואב. אם אתם חושבים לאמץ כלב ועד היום התלבטתם, זה בדיוק הזמן לקבל את ההחלטה הנכונה ולהציל את חייו של עוד כלב עצוב שממתין בייאוש באחת המכלאות כשמעל ראשו מרחף טיימר.

כלבים מחובקים 3

דרך: buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...