פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הצלם הזה מתעד את הפרצופים המצחיקים של כלבים כשמורחים להם על האף חמאת בוטנים

הרצון העז לנשנש ולאכול כל דבר היא אחת התכונות המוכרות של כלבים, אבל אם יש מאכל אחד שגורם להם לאבד את שלוותם ולצאת מגדרם מרוב אושר, הרי שמדובר בחמאת בוטנים. אם גם אתם מגדלים כלב בביתכם ועדין לא ערכתם את הניסוי הבא, אתם בהחלט מוזמנים לבדוק את אמיתות העניין: קחו חמאת בוטנים, מרחו כמות קטנה על ומעל האף של הכלב, ותקבלו חצי שעה של שקט והמון פרצופים מצחיקים ומרוצים מצד היצור הפרוותי שלכם, בזמן שהוא מנסה ללקק אותה.

גם עבור ביילי, הכלבה של צלם החיות האמריקאי גרג מארי, חמאת בוטנים היתה האהבה הגדולה ביותר לפני שנפטרה בשיבה טובה לפני כמה שנים. האהבה הזו שלה לממרח הצהוב, היא זו שהעניקה את ההשראה לבעלים שלה ליצור את סדרת הצילומים המעולה "for the love of peanut butter", במסגרתה הוא מתעד כלבים ברגע המפגש המרגש שלהם עם חמאת בוטנים.

כלבים חמאת בוטנים 4

כל כלב שמגיע לסטודיו של מארי, זוכה להימרח בכמות קטנה של חמאת בוטנים, וזה גם הרגע בו נפתח חלון זמן קצר של כ-10 דקות בו מנסה הצלם המוכשר ללכוד את הפריים המנצח.

מאז החל בפרויקט לפני מספר חודשים, צילם מארי מעל 100 כלבים בזמן שהם מנשנשים חמאת בוטנים, כשהמטרה שלו היא להוציא ספר תמונות מיוחד שיכלול את מיטב התמונות מתוך הפרויקט, באמצעות קמפיין מימון שפתח באתר Kickstarter, שם ניתן להזמין כבר עכשיו את הספר.

כמובן, יש גם אזהרה לבעלי כלבים: כמו כל ממתק, כמות גדולה מדי היא אף פעם לא דבר חיובי, ולכן אם אתם בוחרים לפנק את הכלב שלכם בחמאת בוטנים, עשו זאת עם כמות קטנה בכל פעם, ולא בכל יום. בנוסף, חשוב לוודא שהכלב שלכם לא אלרגי לבוטנים, ולהשתמש בחמאת בוטנים שלא מכילה תוספות מלח וסוכר.

כלבים חמאת בוטנים 1

כלבים חמאת בוטנים 2

כלבים חמאת בוטנים 3

כלבים חמאת בוטנים 5

כלבים חמאת בוטנים 6

כלבים חמאת בוטנים 7

כלבים חמאת בוטנים 8

כלבים חמאת בוטנים 15

כלבים חמאת בוטנים 9

כלבים חמאת בוטנים 10

כלבים חמאת בוטנים 11

כלבים חמאת בוטנים 13

כלבים חמאת בוטנים 14

וזו ביילי ז"ל, הכלבה שהעניקה לצלם את ההשראה לפרויקט:

כלבים חמאת בוטנים 12

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...