פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכלב הזה נרדם בכל פעם באותה התנוחה כמו הבובה שלו (תמונות)

כל מי שמגדל בביתו כלב יודע שהיצורים הפרוותיים האלה הם פשוט מומחים ביכולת שלהם לגרום לעצמם להיראות חמודים, גם כשהם מבצעים פעולות שגרתיות לחלוטין כמו לאכול, לשחק, לשכב המיטה שלהם וכו'. אולם, רגעי שיא המתיקות של הכלבים שלנו, ללא כל ספק, נרשמים כאשר הם נרדמים ולובשים על עצמת חליפת מתיקות שבלתי ניתן לעמוד בפני הקסם שלה.

כאילו לא די בכך שהוא נמנה על אחד מגזעי הכלבים הכי חמודים עלי אדמות, מארו, כלב מסוג שיבה אינו, לא מסתפק ברמת החמידות שהעניק לו הטבע, ופיתח לעצמו הרגל מקסים ומשעשע שהצליח לכבוש את הגולשים ברשת. למנה? כי בכל פעם שהוא נרדם, הוא דואג לקחת איתו לשנת הצהריים את בובת דב הקוטב שלו, ולהירדם בפוזיציה זהה לזו של הבובה.

כלב נרדם עם בובה 1

חוץ מהדמיון המצחיק ביניהם שבא לידי ביטוי בעיקר במבנה העיניים, האוזניים והחוטם הקטן שלהם, השניים יוצרים יחד פריימים מנצחים שהמתיקות פשוט נשפכת מהם. מי שדואג לתעד אותם יחד באינסוף תמונות וסרטונים הוא הבעלים, שינג'ירו אונו, שפתח פרופיל אינסטגרם מיוחד עבור הכלב שלו, אחריו עוקבים למעלה מ-2 מליון גולשים (!!).

אספנו עבורכם תמונות וסרטונים נבחרים של מארו ובובת הדובי שלו ישנים יחד, ואם אתם חייבים לראות עוד, אתם מוזמנים לבקר באינסטגרם (לינק בסוף הפוסט).

כלב נרדם עם בובה 1

כלב נרדם עם בובה 2

A video posted by Shinjiro Ono (@marutaro) on

כלב נרדם עם בובה 3 כלב נרדם עם בובה 4 כלב נרדם עם בובה 5 כלב נרדם עם בובה 6 כלב נרדם עם בובה 7 כלב נרדם עם בובה 9

A video posted by Shinjiro Ono (@marutaro) on

כלב נרדם עם בובה 11

כלב נרדם עם בובה 12

כלב נרדם עם בובה 13

טוב, זה לא קורה תמיד, אבל לרוב 🙂

כלב נרדם עם בובה 8

קליק כאן לביקור הפרופיל האינסטגרם של מארו

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...