פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבעלים של הכלב הזה השאירו אותו לבד ל-3 שעות אז הוא החליט לעצב מחדש את הבית

כשהבעלים של כלב ההאסקי המתוק והמבויש בתמונה יצאו יחד לקולנוע לראות סרט והשאירו אותו בבית למשך 3 שעות, הם ממש לא דמיינו מה הולך לחכות להם כשיחזרו הביתה.

כלב שהחליט לעצב מחדש את הבית 1

מסתבר שחוץ מלנבוח, לאכול, לישון ולבצע פקודות בסיסיות שהבעלים לימדו אותם, לחלק מהכלבים, כמו במקרה הזה, יש גם כישרון חבוי ויוצא דופן בתחום עיצוב הפנים.

כלב שהחליט לעצב מחדש את הבית 2

ההאסקי המשועמם, שכנראה חיפש לעצמו תעסוקה בזמן שהוריו מבלים יחד בערב סרט רומנטי, הצליח לשים את ידיו על מחסנית דיו שמצא בדירה, והחליט להפוך את רצפת הבית, ולמעשה כל חפץ שנקרה בדרכו, לקנבס באמצעותו יוכל לבטא את האמנות האקספרסיוניסטית שלו.

כלב שהחליט לעצב מחדש את הבית 3

כפי שעיניכם רואות, התוצאה הסופית מרשימה במיוחד, כשכמעט כל חדר בבית זכה לעיצוב מחודש עם טביעת רגליו של הכלב המוכשר.

כלב שהחליט לעצב מחדש את הבית 4

כמובן, חוץ מיצירות האמנות המרשימות שלו שעיצבו מחדש את הבית, ההאסקי השובב לא שכח להתחשב גם בסביבה. הדיו בו השתמש, דיו מיוחד המשמש את בעליו כדי להתאמן ולפתח את כשרונו בקליגרפיה סינית (אמנות עתיקה העוסקת בציור אותיות סיניות), הוא לא רעיל ועשוי כולו מחומרים טבעיים.

כלב שהחליט לעצב מחדש את הבית 5

בנוסף, ממש כמו אמן אמיתי, אחרי 3 שעות של עבודה קשה שדרשה המון יצירתיות ודמיון, הכלב המצחיק לא שכח להשאיר את החתימה שלו על היצירה, כשטבע אותה במקום היחיד בבית בו אסור לו להיות. המיטה.

כלב שהחליט לעצב מחדש את הבית 7

כעת מחכה לבעלים עבודת ניקיון רצינית במיוחד, ולמרות שעבודת העיצוב של הכלב הולכת לרדת לטמיון, אנחנו כולנו תקווה שכמו אמנים גדולים אחרים, הכישרון האמנותי המדהים שלו עוד יזכה להכרה ותהילה בעתיד.

כלב שהחליט לעצב מחדש את הבית 6

מקור: Imgur

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...