פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכלב הזה ביצע את הפוטובומב המושלם לתמונות האירוסין של הבעלים שלו

כמו זוגות מאורסים רבים אחרים, גם כריס ומייגן, זוג חביב ממיניסוטה, החליטו לציין את האירוע החגיגי באמצעות סדרת תמונות אירוסין למזכרת. מיד כאשר קיבלו את ההחלטה לארגן יום צילומים מיוחד, היה ברור למייגן שאורח נוסף צפוי להצטרף אליהם לצילומים. לואי, כלב התחש של מייגן, אמור היה להשתלב ברקע של התמונות ולהוסיף להם מימד של מתיקות. אולם, מסתבר שהכלבלב השובב לא טרח לעדכן את הזוג על התכנית הזדונית שלו – להשתלט על התמונות ולהפוך לכוכב הראשי שלהן.

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 2

"יש הרבה אנשים שעבורם הכלב הוא חלק מהמשפחה, כך שיוצא לנו לצלם בעבר המון תמונות מתוקות, מדליקות וכיפיות של זוגות והכלבים שלהם, אלא שלואי לקח את הסיפור הזה לרמה אחרת לגמרי" סיפרה קארין, הצלמת שצילמה את הזוג, וסיכמה היטב את מה שאירע ברגע שהמצלמה נדלקה.

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 3

מייגן, שקיבלה את לואי במתנה ליום ההולדת ה-25 שלה, מספרת שמאז שהכירה את כריס, לואי ממש מקנא בזוגיות שלהם, ומנסה תמיד להפריע להם ברגעים אינטימיים. אם לא די בכך, הוא גם ידוע כחובב עלים מושבע, והשילוב בין שתי התכונות הללו, הוביל לכך שהכלב מלא האנרגיה ניסה להשתלט על הסט וניסה לגנוב את ההצגה בכל אחד מהצילומים.

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 4

"כבר מבעד למסך הקטן של המצלמה יכולנו לראות שהצילומים יצאו פשוט היסטריים" הוסיפה קארין. "סידרנו ערימה של עלים כדי ליצור אווירה של סתיו, ולואי התחיל לקפוץ, להשתולל ולהתפרע איתם כאילו החיים שלו תלויים בזה". כפי שתוכלו לראות, התוצאה פשוט קורעת, וכללת כמה תמונות אדירות, ובמיוחד התמונה הגאונית הזאת בה לואי מבצע את הפוטובומב המושלם.

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 5

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 6

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 7

בסופו של דבר, אחרי שפרק את האנרגיה שלו והבין שלא יוכל למנוע מפרצופו של כריס להופיע בתמונות, לואי נרגע ואפשר לזוג להצטלם ביחד איתו לכמה תמונות "נורמליות" בהן הוא מתנהג יפה ויושב לצידם של בני הזוג כמו כלב טוב.

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 11

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 10

למזלם של השניים, בחתונה עצמה לואי צפוי להישאר בבית עם בייביסיטר ולהחמיץ את האירוע המרגש.  כלומר, אלא אם יש לו מזימה לברוח ולנסות ולחבל גם בצילומי החתונה. לפי המבט הזה בעיניים, אין ספק שהוא כבר חושב על תכנית.

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 12

כלב פוטובומב תמונת אירוסין 9

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...