פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת הגיעה למספרה שלה באמצע הלילה כדי לטפל בכלב נטוש וזה מה שהיא גילתה מתחת לערימות השיער והזוהמה

גוש השיער המלוכלך והמוזנח הזה שאתם רואים בתמונה, הוא כלב אומלל שנמצא על ידי זוג צעירים שנסעו ברכבם בשעת לילה מאוחרת ונתקלו בו משוטט באפיסת כוחות על הכביש, כשהוא בקושי מסוגל לעמוד על רגליו מרוב תשישות.

השניים, שלא יכלו לקחת את הכלב לביתם אבל גם לא רצו לנטוש אותו שוב לבדו, פרסמו הודעה נואשת בפייסבוק בבקשה לעזרה. מי שקראה את הפוסט שלהם ונחלצה לעזרתם היא בחורה בשם קארי פאלה, מנהלת מכון טיפוח לכלבים, שראתה את התמונה של הכלב המוזנח ולא יכלה להתעלם.

קארי הגיעה למספרה שלה ופתחה אותה ב-12 בלילה במיוחד עבור הכלב שזכה בינתיים לשם הזמני "לאקי" (בר מזל).

"חשבתי שהמצב גרוע לפי התמונה שפרסם הזוג" מספרת הספרית, "אבל שום דבר לא הכין אותי למה שראיתי במציאות. הוא הריח כמו מוות, והוא בקושי הצליח ללכת"

במשך 3 שעות, עד השעה שלוש לפנות בוקר, עמלה קארי על לאקי, ואז אחרי תספורת קשוחה במיוחד, קרה דבר מופלא.

מתחת לערימות הפרווה המטונפת התגלה כלב מתוק ויפהפה

אחרי המייקאובר הדרמטי, לאקי המתוק זכה גם למקלחת מפנקת בפעם הראשונה ב-4 שנות חייו שככל הנראה היו דיי מזעזעות עבורו

בהמשך, לקחה קארי את הכלבלב הנקי לוטרינר, שם הוא נבדק ואובחן כחירש ועיוור.

למרות המגבלות הללו, לאקי מתאושש בצורה נהדרת מהמצב הגופני הרעוע אליו נקלע לפני שחולץ, ועושה רושם שהוא ממש נהנה בבית האומנה הזמני שלו.

וממש בקרוב הוא יהיה מוכן לעבור לבית חדש וקבוע עם משפחה אוהבת שתאמץ אותו לחיקה ותעניק לו חיים חדשים ומאושרים, שונים לחלוטין מאלה שהכיר עד כה

"ברגע שכל השיער ירד ממנו הוא החל לכשכש בזנבו ונראה מאושר. ידעתי שעשיתי את הדבר הנכון. הזנחה כזאת עלולה לגרום לפגיעה בזרימת הדם של הכלב ולפציעות. אני כל כך שמחה שהצלנו אותו" סיכמה קארי.

באמצעות: bored panda 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...