פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכלבה הזאת ממשיכה להגיע בכל יום לבית החולים בו אושפז הבעלים שלה גם שנתיים אחרי שמת

העניין הזה כבר הוכח יותר ממיליון פעם, אבל כנראה שאין ברירה אלא להוכיח את זה עוד פעם אחת (וכנראה שגם היא לא אחרונה): כלבים הם היצורים הנאמנים בעולם. ובמקרה הזה נדגים את הטענה באמצעות כלבה בשם מאשה, שמתגוררת, בטח ניחשתם מהשם, ברוסיה – או ליתר דיוק: ליד נובוסיבירסק שבסיביר הקפואה.

inside_hachiko_masha_closeup

הבעלים של מאשה, איש זקן וערירי, חלה לפני שנתיים ואושפז בבית החולים. הכלבה המסורה שנשארה לבד, הגיעה לבקר את הבעלים שלה בכל בוקר בבית החולים, שנמצא מרחק של כמה קילומטרים מהבית (מזל שהיא הקפידה להגיע, כי היא הייתה המבקרת היחידה שלו בכל תקופת האשפוז). בערב היא הייתה חוזרת כדי למלא את התפקיד הנוסף שלה: שמירה על הבית. וככה זה נמשך, אבל לא יותר מדי זמן, כי הבעלים נפטר.

לרוע המזל, מאשה, שאיבדה את הבעלים שלה, נשארה גם בלי בית. אבל זה אפילו לא החלק הכי עצוב של הסיפור. כי הכלבה הנאמנה הזאת, ממשיכה להגיע כל בוקר לבית החולים, לחפש את הבעלים שלה. שנתיים עברו מאז שהוא מת ומאשה ממשיכה לבוא, כל בוקר. כל יום. לא ברור אם בגלל שהיא עדיין מצפה שהבעלים יחזור או בשל העובדה שפשוט אין לה שום מקום אחר ללכת.

inside_dog_with_people

הרופאים והצוות בבית החולים, שלא יכלו להישאר אדישים לסיטואציה קורעת הלב הזאת, קיוו בהתחלה שמישהו יאמץ את כלבת המופת הזאת, אבל די מהר הם הבינו שזה לא יקרה ומאז הם דואגים לה לאוכל. הם אפילו סידרו לה שמיכה לשכב עליה בזמן שהיא מחכה לבעלים, שכפי הנראה לא ישוב בזמן הקרוב.

inside_masha_lies_on_the_floor

מנהל המחלקה, ד"ר בספלוב, מספר שפשוט רואים על הכלבה את העצב."היא הגיבה למוות ממש כמו בן אדם. אין לנו איך לעזור לה פה במחלקה, אנחנו רק מקווים שמישהו יאמץ אותה ושיהיו לה בעלים שהיא תוכל לבטוח בהם".

ונסיים בנימה אופטימית: כנראה שאחרי שהסיפור זכה לכזה פרסום, מאשה תמצא בית ממש מהר. מגיע לה.

כלבה 1

באמצעות: The Siberian Times

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...