פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה בנה קיאק מיוחד עם מקומות לכלבים שלו כדי שיוכל לקחת אותם לשוט איתו

אחרי שפרש מעבודתו בתור מנתח כירורגי בתחום האורתופדיה, התפנה דיויד בנסון, פנסיונר בן 67 מורמונט שבארצות הברית, להתרכז בתחביב האהוב עליו, קיאקים. בנסון, שמתגורר בסמוך לאגם שמפליין, האגם השישי בגודלו בארצות הברית, בנה לעצמו קיאק ובאחת הפעמים בהן יצא לשוט, הבחין בכך שכלבת הגולדן רטריבר שלו סוזי התמקמה בתא המטען של הקיאק, והחליטה להצטרף אליו.

קיאק לכלבים 5

וכך, אחרי שהבין שחלל המטען בקיאק כאילו הותאם בדיוק למידותיה של סוזי, הפכה הכלבה האהובה שלו לחברת צוות קבועה בהפלגות שלו, כך שבנסון יכול היה לשלב בין 2 האהבות הכי גדולות שלו.

קיאק לכלבים 2

אלא שזמן לא רב לאחר מכן, החליטו בנסון ואשתו לאמץ כלבת גולדן רטריבר נוספת בשם ג'ינג'ר, מעשה טוב שהציב בפניו דילמה לא פשוטה בכל פעם כשהוא יוצא לשוט – את מי מהכלבים ייקח איתו למסע? ואז עלה במוחו רעיון. אם הקיאק יכול להכיל כלב אחד, למה שלא יוכל להכיל שניים?

אץ רץ בנסון, הוציא מהמחסן את ארגז כלי העבודה שלו, ויצר חור נוסף בקיאק, מותאם למידותיה של ג'ינג'ר, והפך את כלי השיט שלי לקיאק משולש, באמצעותו הוא יוצא עם שתי הכלבות שלו למסעות קסומים ברחבי האגם, במסגרתם גמעו כבר מאות קילומטרים לאורך השנים.

קיאק לכלבים 6

בנסון מספר שהכלבות אוהבות מאוד את השיט בקיאק ומכירות היטב את נהלי הבטיחות. "במהלך השיט הם לא זזות ורק נהנות מהנוף ומהשלווה. הן יודעות לעלות ולרדת מהקיאק בפקודה, ומעולם לא קרה שהם קפצו למים על דעת עצמן. בכל אופן, הן שחייניות מעולות, כך שאין כל חשש", סיפק הפנסיונר החביב.

קיאק לכלבים 3קיאק לכלבים 4

כמובן, המראה המוזר של אדם ושני כלבים שטים בקיאק מושך לא מעט תשומת לב, ומבקרים רבים באגם נהגו לשלוף את המצלמות שלהם ולתעד את השלישייה המנצחת. מקסים.

קיאק לכלבים 1קיאק לכלבים 7

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...