פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

12 איורים מצחיקים שלועגים לסטיגמות על גזעים שונים של כלבים

כל מי שפגש כמה כלבים בחייו יודע שלכל גזע של כלב יש את המוניטין שלו, סטיגמות מיושנות שדבקו בו והולכות איתו לאורך השנים. כך למשל, כלבים כמו פיטבול, רוטוויילר, ודוברמן נחשבים משום מה לכלבים תוקפניים ומסוכנים, כלבי הקולי נחשבים לכלבים שובבים ומשוגעים והפינצ'רים לכאלה שחסר להם בורג ואי אפשר לצפות את ההתנהגות שלהם. אלא שבפועל, כמו במרבית המקרים בהם בוחנים סטיגמות לעומק, מבחן המציאות יוביל אתכם לרוב למסקנות שונות לגמרי, ולהבנה שהדעות הקדומות הללו מטופשות ואין להן סיבה מוצדקת.

לאורה פלומבו, מעצבת גרפית איטלקיה, יצרה את סדרת האיורים המינימליסטיים הבאה, מעין פוסטרים משעשעים שמציגים 12 סוגי כלבים, ביחד עם הסטיגמות הפופולריות שדבקו אליהם, עם קמצוץ ציניות והמון הומור.

"הרבה אנשים שאני מכירה אומרים שהם רוצים לאמץ כלב אבל משאירים מחוץ לתמונת האפשרויות סוגים רבים של כלבים, רק כי הם שמעו עליהם דברים שלילים" מספרת פלומבו. "אני חושבת שזה נכון שלכל גזע יש את התכונות הייחודיות לו, אבל עם חינוך נכון, כל כלב יכול להיות מקסים ומתאים לילדים. אני מאמינה שכלבים הם מראה של הבעלים שלהם".

חוץ מהאיורים המגניבים, לורה מייצרת גם פוסטרים מינימליסטיים נפלאים של כלבים שניתן לרכוש באתר שלה, ובהחלט שווה לכם לבדוק אותם (לינק בסוף הפוסט).

סטיגמות על כלבים 1

סטיגמות על כלבים 2

סטיגמות על כלבים 3

סטיגמות על כלבים 4

סטיגמות על כלבים 5

סטיגמות על כלבים 6

סטיגמות על כלבים 7

סטיגמות על כלבים 8

סטיגמות על כלבים 9

סטיגמות על כלבים 10

סטיגמות על כלבים 11

סטיגמות על כלבים 12

באמצעות: Bored Panda | מידע נוסף: facebook | איורים מינימליסטים לרכישה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...