פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התרשים המגניב הזה מדרג את כל סוגי הכלבים וקובע מי הכי מוצלח ומי הכי אוברייטד

קודם כל, הבהרה: אנחנו אוהבים את כל הכלבים בעולם וכולם חמודים באותה מידה (למעט, כמובן, אלו שחמודים יותר ושייכים לנו באופן אישי). עכשיו, כשהדיסקליימר הזה מאחורינו, אפשר להתחיל ולדרג כלבים לפי הגזע שלהם.

מעצב המידע הלונדוני דיוויד מקנדלס החליט לאסוף שלל אינפורמציה על גזעי כלבים, כמו אינטליגנציה, תוחלת חיים, בעיות גנטיות עלויות וכו', ולקבוע באופן נחרץ וחד משמעי: אילו גזעים לגמרי ראויים להערצתם הבלתי נגמרת של בני האדם ומי מהגזעים פשוט מוערכים יתר על המידה. כתוצר לוואי, נולדו עוד שתי קבוצות: כלבים שראויים לסגידה מצד ההולכים על שניים, אבל פספסנו בטעות את הפוטנציאל שלהם וכלבים שאנחנו מתעלמים מהם – ובצדק.

לא נחזיק אתכם במתח הרבה זמן, הלברדור והגולדנים לגמרי מככבים בקטגוריה של גזעים ראויים. יחד איתם גם בורדר קולי, קוקר ספנייל, פודל והאסקי סיברי. ואיזה גזעים לא כדאי לכם לאמץ? הפתעה: מסתבר שהרועה הגרמני, הבוקסר הבולדוג וגם הפקניז הם לגמרי לגמרי אוברייטד.

פה למטה תמצאו את התרשים המלא. מוזמנים לחפש שם בשקידה את הכלב הפרטי שלכם. הקטגוריות, אם מחלקים את התרשים לארבעה רבעים, משמאל למעלה ולפי כיוון השעון: כלבים ראויים ופופולרים, כלבים ראויים שלא זוכים לכבוד הראוי, כלבים שמתעלמים מהם בצדק וכלבים נפוצים שלא מתעלמים מהם –  וחבל. המקרא הקטן מצד שמאל למטה מסביר מה התכונות שנבדקו ומרכיבות את הציון הסופי של הכלב, והמפתח מימין למעלה מאפשר לכם לדעת את גודל הכלב, רמת החכמה שלו והסוג שלו.

חשוב גם לציין שהגזע הכי מוצלח וראוי לא מופיע כאן. מדובר בגזע המעורב, שפשוט יותר טוב מהעיוותים הגנטיים שנקראים כלבים גזעיים, אבל זה כבר לפעם אחרת.

קליק על התמונה להגדלה

תרשים פופולריות כלבים

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...