פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת לא הבינה למה הכלבה שלה גררה את השמיכה החוצה בלילה וזה הדבר המפתיע שהיא גילתה

כל מי שמגדל או גידל בעבר כלבים יודע שבשעות הלילה כשכולם ישנים, או במהלך היום כשאנחנו לא בבית, ליצורים המצחיקים האלו יש חיים סודיים משל עצמם, ולא פעם ודאי מצאתם את עצמכם מתעוררים בבוקר או חוזרים מהעבודה ומגלים ראיות משונות ולא ברורות לאירועים לא ברורים שהתרחשו בזמן שלא הייתם.

סואלן שמלופל, בחורה צעירה שמתגוררת בברזיל, פרסמה השבוע סיפור מופלא בפרופיל הפייסבוק שלה, בו היא מספרת על הרגע בו גילתה את התשובה לשאלה שהעסיקה אותה זמן רב: למה הכלב שלה גורר את השמיכה שלו אל מחוץ לחצר הבית בכל לילה.

זו לאנה, גורה בת 8 חודשים שהתחילה את חייה ככלבה משוטטת ברחובות ברזיל עד שאומצה על ידי הבעלים שלה סואלן.

כלב עם לב זהב 1

למרות שהתמזל מזלה והיא זכתה לבית חם ואוהב, לאנה כנראה לא שוכחת אף פעם את הימים הקשים ברחוב שתחילת חייה ויודעת דבר אחד על נדיבות וחברות אמת.

כלב עם לב זהב 2

לאחרונה, היות והלילות הפכו קרים יותר, רכשה סואלן שמיכה מפנקת שתהפוך את הלילות של לאנה במלונה שנמצאת בחצר הבית לחמים יותר. אלא שאז, היא שמה לב שהכלבה שלה גררה את השמיכה אל מחוץ לגדר בלילה.

כלב עם לב זהב 3

היא יצאה החוצה, התקרבה לגדר הבית וגילתה את המחזה הכל כך מרגש הבא: לאנה, הכלבה שלה, חולקת את השמיכה שלה עם כלב משוטט וחסר בית שרק חיפש מקום חמים לישון בו.

כלב עם לב זהב 4

"חשבתי לעצמי שזה פשוט דבר מדהים שהיא עשתה עבור חבר שלה" סיפרה הבעלים הנרגשת בפייסבוק בפוסט שזכה לעשרות אלפי שיתופים. "הכלבה המתוקה הזאת לימדה אותי סיעור חשוב על רוחב לב, והזכירה לי שכל אחד יכול לשנות חיים של מישהו אחר במעשים קטנים ופשוטים. היא הכלבה הכי נחמדה שפגשתי אי פעם"

כלב עם לב זהב 5

כמובן, הצעירה הברזילאית משאירה אוכל ושתייה לכלב המשוטט שמגיע להתארח בלילות, אבל מספרת שבכל פעם שהיא מנסה להתקרב אליו הוא בורח ולכן מתקשה לסייע לו למצוא בית. אנחנו מקווים שהוא יקבל קצת ביטחון ואז ימצא בית שייתן לו את האפשרות להתחיל בחיים חדשים.

באמצעות: The dodo

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...