פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אדם נעצר לאחר שחסם את פיה של הכלבה שלו באמצעות מסקינטייפ במשך יומיים

מקרה קשה ומזעזע של התעללות בבעלי חיים נחשף השבוע בארצות הברית כאשר אדם מצפון קרוליינה נעצר על ידי המשטרה לאחר שהדביק באמצעות סלוטייפ את פיה של הכלבה שלו והשאיר אותה כך במשך קרוב ליומיים.

החשוד במעשה הנוראי הזה, וויליאם לאונרד דודסון (בתמונה), כנראה לא אהב את ההתנהגות של הכלבה המתוקה שלו קייטלין, גורה בת קצת יותר משנה, והחליט לסתום לה את הפה באמצעות מסקינטייפ. הלשון של הכלבה האומללה נתקעה בין שיניה והסגירה ההרמטית של הדבק, שהצמידה את שני חלקי הלסת שלה אחד לשני בעצמה הותירה אותה בכאבים נוראיים וללא יכולת לאכול או לשתות במשך יותר מיממה וחצי.

קייטלין 7

למזלה הרב של קייטלין, אם אפשר להגדיר זאת כך, אחד השכנים באזור המגורים שלה הבחין בכלבה כשפיה אטום ומיהר לקחת אותה למרכז הווטרינרי בעיר, שם עברה סדרת טיפולים שהצילו את חייה. הכלבה המתוקה עברה ניתוח קל ומקבלת תרופות שיטפלו בנפיחות ובפצעים בלסת שלה שנגרמו בעקבות הלץ הרב של סרט ההדבקה, והיא כבר אוכלת ושותה בכוחות עצמה. למרות הסוף הטוב יחסית של הסיפור הזה, הלשון של קייטלין, שספגה את הפגיעה החמורה ביותר, עדין לא לגמרי יצאה מכלל סכנה וייתכן והווטרינרים יאלצו להסיר חלק ממנה כדי לאפשר לה להחלים כראוי.

קייטלין 4

פרשת ההתעללות החמורה הזו עוררה הדים רבים בארצות הברית ביום רביעי האחרון וזכתה לסיקור נרחב, שכלל גם כמה תמונות מזעזעות במיוחד וקשות לצפייה של קייטלין, אשר צולמו עם הגעתה למרכז הווטרינרי וממחישות את ממדי האכזריות בה נקט דודסון. הבעלים חסר הלב שנעצר לפני יומיים בעקבות הפרסום. צפוי כעת לעמוד למשפט ועשוי לספוג קנס של 5000 דולרים ועד חמש שנים מאחורי הסורגים, שם יוכל לחשוב ולהרהר במעשה הנפשע שלו.

קייטלין 1

באשר לקייטלין, היא תמשיך להחלים במרכז הווטרינרי ותזכה שם להרבה חום ואהבה, בתקווה שבהמשך גם תמצא משפחה חדשה שתאמץ אותה ותעניק לה את היחס הראוי לה.

קייטלין 2 קייטלין 3

דרך: daily news

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...