פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בחנו את עצמכם: האם אתם חושבים יותר כמו גבר או יותר כמו אשה?

בניגוד לאחרים, אנחנו דווקא מסתכלים על הדומה והמשותף בין כל בני האדם. למשל, לכל בני האדם יש מוח, גם לנשים וגם לגברים. מבחינתנו, זה הסוף, כולנו שווים ויאללה ביי. העניין הוא שהמדע קצת יותר קטנוני מאיתנו והוא תמיד מחפש מה שונה. אז המדע לקח מוח גברי ומוח נשי והשווה ביניהם, מה שהוביל לתגלית שהחשיבה שלנו ת'כלס די שונה. המדענים הסכסכנים והפלגנים טוענים שזה קשור בעיקר לדרך שבה המוחות שלנו מחווטים ונשמע שהם מבינים בזה, אז תהנהנו עם הראש.

אבל אתם יודעים איך זה, פה זה לא מעבדה ולא הכל שחור לבן. יש נשים עם חשיבה גברית וגברים עם חשיבה נשית ויש את המבדק הזה שבישר למשתמשים איזה סוג של חשיבה יש להם.

חושב כמו אישה 4

אם במקרה לא יצא לכם להיתקל בו, אז נספר לכם שלשרירן מהעובדה שלכם יצא שהוא חושב 80 אחוז כמו אישה ושאחותכם הגדולה חושבת מאה אחוז כמו גבר. ואיך המוח שלכם? אין לנו מושג, לכו תענו על 10 שאלות ותגלו בעצמכם, עצלנים. את התוצאה תוכלו לשתף על הקיר שלכם לקול תשואות הקהל.

למרות שלא סיימנו את הדוקטורט שלנו במדעי המוח (וגם לא התחלנו אותו, או כל תואר בתחום, לייתר דיוק) אנחנו לא באמת חושבים שסדרה של 10 שאלות אמינה מספיק כדי לקבוע איך עובד המוח שלכם עובד, אבל זה בהחלט משעשע ומעניין – אז אנחנו נהיה מוכנים להגמיש את העקרונות שלנו ולזרום.

אגב, למקרה שתהיתם, מי שעומד מאחורי השאלון בחן את עצמך הזה שהפך לפופולרי בימים האחרונים היא חברה שעוסקת באימוני מוח (שם קצת מפחיד לשיפור הזיכרון וכל מיני יכולות קוגניטיביות אחרות). ועוד עובדה מרתקת: כל חברי צוות הפטריה סיימו על 50:50. אתם?

חושב כמו אישה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...