פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חברת DJI חושפת את הרחפן הזעיר Mavic Air

מאת: רון פיירמן

חברת DJI חושפת לעולם את הדור החדש של הרחפנים, DJI Mavic Air, אח קטן וחדש ל-Mavic הידוע. אם הטכנולוגיה מאפשרת להקטין ולמזער הכל אז מדוע לא לקחת את המוצרים הקיימים שלב אחד קדימה? בדיוק את זה עשתה DJI עם הדגם החדש שלה. לדברי החברה ה-Mavic Air קל יותר מ-Mavic Pro ב-41 אחוזים ועם כל ההקטנה בעל ביצועים טובים.

DJI-mavic-air

הרחפן החדש יכול לטוס 21 דקות ברציפות עד למהירות של כ-68 קמ"ש, והודות לתשדורת Wi-Fi חדישה, יכול להעביר וידאו בשידור חי ברזולוציית 720p ממרחק של עד 4 קילומטרים. בעזרת טכנולוגיית Flightautonomy 2.0, יכול ה-Mavric Air להתחמק מעצמים ולא להתנגש בהם. מייצב בשלושה צירים מאפשר לנו לצלם תמונות חדות ברזולוציית 12 מגה פיקסל, כאשר המצלמה משלבת חיישן 1/2.3 אינץ' עם מפתח צמצם של f/2.8 המסוגלת לצלם סרטונים ברזולוציה גבוהה של 4K ב-30 פריימים לשניה.

DJI-mavic-air

גם תמונות פנורמה ברזולוציית 32 מגה פיקסל תוכלו להפיק מהמצלמה, וזאת על ידי 'תפירה' של 25 תמונות נפרדות. לטענת החברה, טכנולוגיית ה-HDR זכתה לשידרוג על ידי שיפור האלגוריתם העומד מאחורי המנגנון, וכעת מסוגלת המצלמה לכוון את הפרמטרים בתנאי תאורה נמוכים ולהוציא תמונות ברורות יותר. כמו כן, מערך הצילום מצוייד בארבע טכנולוגיות: QuickShots המאפשר לצלם במהירות מתוך שש אפשרויות צילום קיימות, מצב ActiveTrack המאפשר למשתמש לעקוב אחר המצולם (עד 16 אובייקטים) אפילו אם הם רצים, קופצים או רוכבים על אופניים, מצב SmartCapture מאפשר לצלם באמצעות מחוות ידיים, ומצב TapFly בו ניתן לשלוט על הרחפן דרך הטלפון החכם. כל התמונות והסרטונים ניתנים לשיתוף ברשתות החברתיות, דרך אפליקציית DJI GO 4.הרחפן החדש יהיה זמין לרכישה לקראת סוף החודש, ומחירו צפוי לעמוד על 799 דולרים עבור הערכה הבסיסית.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...