פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה עיצב כל אחד מהשולחנות בחתונה שלהם בהשראת סרטים שונים של דיסני

אם נבקש מכם לעצום לרגע עיניים ולנסות להיזכר כיצד נראו השולחנות בכל אחת מהחתונות האחרונות בהן ביקרתם, סביר להניח שהתמונה שתופיע בזיכרון של רובכם תהיה די דומה: מפה לבנה, מפיות מקופלות בתוך הכוסות, וכמה פרחים או נרות במרכז השולחן עם אופציה לפמוט ענקי שמסתיר את האורחים שיושבים בצד השני. אז נכון, יש זוגות יצירתיים יותר שמצליחים להפתיע ולשבור שגרה, אבל אף אחד מהם כנראה לא יצירתי כמו הזוג הזה.

לפני מספר חודשים, ממש בסמוך לטירה המפורסמת של היפהפייה הנרדמת במתחם דיסנילנד, בחור צעיר בשם טאיי ג'נמן כרע ברך והציע נישואין לחברתו אשלי. כמובן, אשלי אמרה כן, ולאחר חגיגות האירוסין, התפנו השניים לתכנן את החתונה שלהם.

כיאה למעריצה של סרטי דיסני ובהתאם להצעת הנישואין הרומנטית במקום הכי שמח בעולם, החליטה אשלי לנצל את כישרון "עשה זאת בעצמך" שלה, ולעצב את כל השולחנות בחתונה בהשראת סרטים מפורסמים של דיסני האהובים עליה שליוו אותה לאורך הילדות. כפי שתוכלו לראות בתמונות, התוצאה הסופית פשוט נפלאה, וכוללת מרכזי שולחן בהשראת היפהפייה הנרדמת, בת הים הקטנה, היפה והחיה, ועוד.

"לקח לא מעט זמן לעצב ולאסוף את כל הפריטים הקטנים שנדרשו כדי לעצב כל אחד מהשולחנות" מספר דון בראון, מי שצילם את החתונה של אשלי וטאי. "האורחים פשוט עפו על המראה הקסום של השולחנות ובילו חלק נכבד מהאירוע בשיטוט בין השולחנות. זו ללא ספק היתה דרך נהדרת לגרום לאורחים להתערבב ולהכיר זה את זה". הנה כמה תמונות נבחרות מתוך החתונה:

היפה והחיה

חתונה בהשראת דיסני 1חתונה בהשראת דיסני 9

הטירה של היפהפייה הנרדמת

חתונה בהשראת דיסני 2 חתונה בהשראת דיסני 3

שלגיה ושבעת הגמדים

חתונה בהשראת דיסני 4

סינדרלה

חתונה בהשראת דיסני 5חתונה בהשראת דיסני 10

אליס בארץ הפלאות

חתונה בהשראת דיסני 6

בת הים הקטנה

חתונה בהשראת דיסני 7

פרוזן

חתונה בהשראת דיסני 8

פלונטר

חתונה בהשראת דיסני 12

טאיי ואשלי, רגע לפני טקס החתונה

חתונה בהשראת דיסני 11חתונה בהשראת דיסני 13

דרך: CountryLiving

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...