פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך היו נראות הנסיכות של דיסני אם היה להן שיער קצר

אחד הטרנדים הכי פופולריים ברשת בשנתיים האחרונות הוא יצירת מניפולציות פוטושופ מצחיקות על חשבונן של הנסיכות היפהפיות והתמימות מתוך סרטי דיסני האהובים שכולנו גדלנו עליהם. ובכן, לאחר שראינו איך היו נראות הנסיכות אם הן היו לא היו רזות, או אם היו להם מותניים הגיוניות, אחרי שהתאוששנו מהמראה שלהן אם היו מככבות בסרט “50 גוונים של אפור” ודמיינו כיצד הן היו נראות אם הן היו נשים אמיתיות ועוד אינסוף סדרות תמונות בסגנון, הגיע סוף סוף הזמן לטפל גם בשיער שלהן.

כידוע, אחד המאפיינים הבולטים של נסיכות דיסני הוא שיער מושלם שתמיד שומר על צורתו המטופחת, ללא קשר לתנאי מזג האוויר ושומר על יופיו גם כאשר הן נלחמות במכשפות מרושעות או אימהות אכזריות. ובכן, אם נתעלם לרגע מהעובדות הלא הגיוניות הללו, יש שאלה קיומית חשובה נוספת  בנוגע לפריזורה של הנסיכות: מדוע לאף אחת מהן אין שיער קצר?

סטודנטית לקולנוע משבדיה, המכנה את עצמה The Nameless doll (בובה חסרת שם), יצרה סדרת תמונות מגניבה בה היא מבצעת תספורת פאנקית מודרנית ומלאת סטייל לכמה מהנסיכות הבולטות של דיסני. בין הקרבנות: אריאל (בת הים הקטנה), סינדרלה, בל (היפה והחיה), אנה ואלזה (פרוזן) ואחרות. הנה התוצאה הסופית לפניכם.

שלגיה (שלגיה ושבעת הגמדים)

נסיכות דיסני שיער קצר 1

סינדרלה

נסיכות דיסני שיער קצר 2

אורורה (היפהפייה הנרדמת)

נסיכות דיסני שיער קצר 3

אריאל (בת הים הקטנה)

נסיכות דיסני שיער קצר 4

בל (היפה והחיה)

נסיכות דיסני שיער קצר 5

יסמין (אלאדין)

נסיכות דיסני שיער קצר 6

קידה (אטלנטיס)

נסיכות דיסני שיער קצר 7

טיאנה (הנסיכה והצפרדע)

נסיכות דיסני שיער קצר 8

אנא ואלזה (פרוזן)

נסיכות דיסני שיער קצר 9

רפונזל (פלונטר)

נסיכות דיסני שיער קצר 10

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...