פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך היו נראים בעלי החיים בסרטי דיסני אם הם היו בני אדם

לאורך השנים האחרונות נתקלנו באינסוף אמנים שלקחו את הנסיכים והנסיכות של דיסני וביצעו עליהם מניפולציות שונות ומשונות. בסדרת התמונות הנהדרת הבאה לעומת זאת, בחרה האמנית להתמקד דווקא בבעלי החיים שמופיעים בשלל סרטי דיסני ולנסות לדמיין כיצד היו נראות החיות המפורסמות אם הן היו בני אדם אנושיים.

"תמיד ניסיתי לדמיין איך היו נראים בעלי החיים האהובים עלי מסרטי דיסני בתור בני אדם ונהניתי לראות אמנים אחרים מבצעים את הפרשנות שלהם" מספרת אלאיינה, האמנית שיצרה את סדרת התמונות, "אבל התוצאה הסופית תמיד נראתה לי לא אמינה מספיק. לכן, ניסיתי לעשות זאת בעצמי ולהיצמד ככל הניתן לאופיו המקורי של הסרט ולמאפיינים שלהם כדי לנסות לייצר גרסה אנושית שתהיה גם אמינה וגם שובת לב"

אז נכון, חלק מבעלי החיים האהובים כמו אבו מאלאדין, טימון ופומבה ממלך האריות, במבי ואחרים לא נמצאים כאן, אבל דמויות אהובות אחרות כמו היפהפייה והיחפן, סימבה ונלה ואחרות כן. והנה התוצאה הסופית:

היפהפייה והיחפן

"היה לי סופר כיף לתרגם את התמונה הזאת ולהפוך את השניים הללו לדמויות אמיתיות"

החיות של דיסני 1 החיות של דיסני 2

חתולים בצמרת

"זו האינטרפטציה שלי לדמויות של הדוכסית ותומאס אומיילי. העבודה על הדמויות הללו היתה לא קלה כי דמותו של אומיילי היא כל כך מגושמת, גם בפנים וגם בגוף, כך שהיא יוצרת דמות אנושית מצחיקה למדי. בנוסף, לשמר את המראה האופייני לשנת 1910 (השנה בה מתרחש הסרט) עבור הדוכסית היתה משימה לא קלה כי השיער שלה היה נראה הרבה יותר טוב בתור נערת שנות ה-20, אבל בסופו של דבר הסתדרתי"

החיות של דיסני 3 החיות של דיסני 4

מלך האריות

"האינטרפטציה שלי לסימבה ונלה. בהתחלה לא חשבתי לצייר אותם כי כבר נתקלתי בגרסה אנושית שלהם שנורא אהבתי, אבל אז חשבתי לעצמי… למה לא? ועשיתי את זה. ניסיתי לשמור על קונסיסטנטיות של צבעים ומאפיינים, ובנוסף, קיבלתי השפעה מהמחזמר"

החיות של דיסני 5 החיות של דיסני 6

ספר הג'ונגל

כך היו נראים באגירה ובאלו אם הם היו בני אדם

החיות של דיסני 7 החיות של דיסני 8

בולט

מיטנס ובולט, מתוך סרט התלת מימד "בולט" של דיסני שיצא ב-2008, אם הם היו אנושיים.

החיות של דיסני 9 החיות של דיסני 10

אוליבר וחבורתו

"התמונה המקורית הרגישה לי לא מאוזנת מספיק כשרק דוג'ר ואוליבר הופיעו בה, אז הוספתי את ריטה, גם בגלל שהיא אחת הדמויות המצוירות האהובות עלי בסרטי דיסני"

החיות של דיסני 11 החיות של דיסני 12

טרזן

טרק וטנטור, אם הם היו בני אדם

החיות של דיסני 13 החיות של דיסני 14

הסוסים בסרטי דיסני

"זו האינטרפטציה שלי לדמויותיהם של סאמסון (היפהפייה הנרדמת) , פגסוס (הרקולס), פרו פרו (חתולים בצמרת) וקאן (מולאן) אם הם היו בני אדם. בחרתי רק כמה מהסוסים האהובים עלי, ואולי בעתיד אצייר גם סוסים נוספים. עדין מצחיקה אותי העובדה שפרו פרו הוא הסוס היחיד ממין נקבה בסרטי דיסני."

החיות של דיסני 15 החיות של דיסני 16

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...