פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזו מצאה דרך גאונית לנקום באקס שדרש ממנה כסף בחזרה על כרטיס להופעה

כל מי שחווה פרידה יודע שמדובר בעסק לא נעים שעלול להתדרדר בקלות למחוזות מבאסים ולא צפויים. הארייט, צעירה בת 17 המתגוררת במחוז צ'שייר באנגליה, נפרדה לאחרונה מבן הזוג שלה דן. בהתחלה, חשבה הבחורה החביבה שהעניין עבר חלק ואפשר להמשיך הלאה, אלא אז הגיעה הודעת טקסט מדן, במסגרתה הוא דורש ממנה להחזיר לו את הכסף עבור כרטיס שקנה לה להופעה של ג'סטין ביבר כשעוד היו יחד.

הבקשה הזאת של דן, אחרי שכבר הצהיר מיד עם הפרידה כי לא יבקש ממנה כסף תמורתו, הצליחה להרגיז את הארייט, שהחליטה מצידה להיענות לבקשה הקמצנית שלו, ועל הדרך לארגן עבורו נקמה מצחיקה ומושלמת שתגרום לו להבין בדיוק מה היא מרגישה כלפי הדרישה המרגיזה שלו.

נקמה מתוקה 7נקמה מתוקה 4נקמה מתוקה 5נקמה מתוקה 6

כפי שניתן לראות בצילומי המסך מתוך ההתכתבות שלהם, אותם פרסמה הארייט בחשבון הטוויטר שלה, הכסף אולי יוחזר לדן הקמצן, אבל עד שהוא יראה אותו, הוא צפוי לחכות משהו כמו 17 שנה. למה? כי במקום לשלם לו את החוב בתשלום אחד, היא החליטה לפרוס אותו לתשלומים, או ליתר דיוק, להעביר אותו באמצעות הוראת קבע במסגרתה יועבר לחשבונו בכל יום פני אחד בלבד, בסה"כ 3.65 ליש"ט בשנה, ו-62 ליש"ט, מחיר הכרטיס, אחרי 17 שנה.

כמובן, סדרת התמונות המתעדת את האירועים הפכה ויראלית ברשת והעניקה להארייט מעמד של גיבורה רגעית הנלחמת באקסים מטרידים. לצערנו, הארייט הפכה את חשבון הטוויטר שלה לפרטי, אבל צילומי המסך נותרו. מוזמנים לגלול לגרסה המקורית באנגלית:

נקמה מתוקה 8 נקמה מתוקה 9 נקמה מתוקה 10

מקור: Imgur

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...