פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: הורים גורמים לבובות של ילדיהם להתעורר לחיים בכל לילה

בכל שנה, יש זוג הורים שעבורו חודש נובמבר הוא לא עוד חודש רגיל. זוג ההורים הזה החליט לשנות את שמו של חודש נובמבר ל"דינובמבר", חודש מופלא בו היצירתיות מתפרצת בכל לילה, ובובות הדינוזאורים החמודות של ילדיהם של ההורים לבית משפחת טומה מתעוררות לחיים ומתחילות להשליט טרור בבית המשפחה.

אז מה בעצם קורא בדינובמבר? בכל לילה, מעט אחרי שהשכיבו את ילדיהם לישון, לוקחים ההורים את בובות הדינוזאורים של הילדים ויוצרים באמצעותן סצינות משעשעות ומופרעות בתוך ביתם, סצינות אליהם נחשפים הילדים כשהם מתעוררים בבוקר, וגורמות להם להאמין בתמימות ילדותית קסומה כי לבובות האלו יש חיים סודיים, ושהן באמת יוצרות את הבלאגן הזה בכחוחות עצמן.

כך למשל באחת הסצינות באחד הבקרים מופיעים ציורי גרפיטי של דינוזאורים על הקירות, בסצינה אחרת הדינוזאורים משחקים במשחקי קופסה, ובבוקר נוסף הדינוזאורים השתלטו על האמבטיה והמקלחת. כפי שניתן לראות בסדרת התמונות המופלאה הזאת, ההורים לא בוחלים באמצעים, ומוכנים להשמיד חפצים וחלקים מהבית רק בשביל לייצר את המניפולציה המושלמת על ילדיהם. באחד המקרים שברו ההורים בכוונה את הואזה האהובה על אמם, ובמקרה אחר, השתלטו הדינוזאורים על המטבח, יצרו בלאגן אטומי וגרמו לילדים לסנן "אמא ואבא לא הולכים לאהוב את זה".

dinovember14

אם אתם תוהים מדוע ההורים משקיעים את מיטב זמנם בפרויקט דינובמבר, יש להם הסבר מצוין: "בעידן האייפדים והאינטרנט, אנחנו לא רוצים שהילדים שלנו יאבדו את היכולת לתהות, לדמיין ולשאול שאלות. בעולם בו כל התשובות לשאלות הקיומיות בעולם נמצאות במרחק חיפוש בגוגל, אנחנו רוצים שהילדים שלנו יחוו מעט מסתוריות וסימני שאלה. כל מה שזה דורש זה קצת אנרגיה, יצירתיות וכמה בובות מיניאטוריות. הילדות היא מוגבלת בזמן, ואנחנו רוצים להפוך אותה לכיפית כל עוד ניתן".

האמת? אנחנו השתכנענו לגמרי וחושבים שמדובר ביוזמה קסומה שהורים אחרים בהחלט יכולים ללמוד ממנה וליישם אותה על ילדיהם בכל דרך שיבחרו. פשוט נהדר.

אספנו עבורכם תמונות נבחרות מהפרויקט, ואתם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק של "דינובמבר" כדי לצפות בכל התמונות.

מקור: מדיום
תודה לזימרה בלכר ששלחה.

dinovember1 dinovember2 dinovember3 dinovember4 dinovember5 dinovember6 dinovember7 dinovember8 dinovember9 dinovember10 dinovember11 dinovember12 dinovember13   הור

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...