פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הנר המגניב הזה מסתיר בתוכו דינוזאור תינוק שבוקע ממנו כשהשעווה נגמרת

גם אם אתם לא עוסקים בפלאונטולוגיה כמו רוס מ"חברים", וגם אם אף פעם לא מצאתם את עצמכם מתחברים לסרטים כמו פארק היורה או לעולמם המופלא של הדינוזאורים, כנראה שיהיה קשה לכם לא להתלהב מהמוצר המגניב הזה, שמאפשר לכם סוף כל סוף, אחרי מיליוני שנים בהם הם לא נראו על כדור הארץ, לגדל אחד בייבי דינוזאור משלכם.

ביצת נר דינוזאור 2

תמורת 30 אירו (כ-125 שקלים), תוכלו גם אתם להיות הבעלים של ביצת-נר בגובה 14 סנטימטר, שמכילה בתוכה הפתעה מרגשת. הביצה עשויה שעווה וכאשר תדליקו אותה ותמתינו כמה שעות ארוכות בסבלנות, תגלו אט אט שבתוכה מתחבא יצור קטן ומתוק שנחשף אל העולם ככל שהנר הולך ודועך. בסופו של התהליך, תהפכו להורים גאים לבייבי דינוזאור מסוג ולוצירפטור.

באתר בו ניתן לרכוש את הנר הסופר מגניב הזה (נמכרת כרגע במכירה מוקדמת וזמן האספקה המשוער הוא בתחילת 2016) מזכירים לרוכשים בהומור שהדינוזאור לא באמת חי היות והוא נכחד לפני משהו כמו 70-80 מיליון שנה, כך שחווית גידול הדינוזאור בבית תימנע מכם, אבל אם בכל זאת יקרה נס והוא יתעורר לחיים, הטורף הקטן שלכם צפוי להגיע לגובה של חצי מטר ולאורך של יותר מ-2 מטרים, כך שתצטרכו לארגן לו מיטה מתאימה. כמו כן לא מומלץ לצאת איתו לטיולים בסביבת יצורים חיים אחרים, לטובתם.

ביצת נר דינוזאור 3

ביצת נר דינוזאור 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...