פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הצלם הזה לוקח את חבריו הדינוזאורים להרפתקאות קסומות בדרום אמריקה בסדרת תמונות מופלאה

הדינוזאורים אמנם נכחדו לפני כמה עשרות מיליוני שנים, אבל פרט המידע הזה לא מונע מהם לבקר אותנו בכל פעם מחדש באמצעות סרטים, סדרות, מיצגים אמנותיים, תערוכות מדעיות ועוד שנופחות בהם רוח חיים ומעניקות לנו הצצה לעולם פרה היסטורי קדום שלעולם לא יחזור.

ג'ורג' סאנצ'ז, צלם מוכשר מפרגוואי, משתמש בטריקים מוכרים של משחקי פרספקטיבה ומרחק כדי להשיב לחיים את חבריו הדינוזאורים ולצאת איתם למסע מרתק ברחבי דרום אמריקה. לפני כמה חודשים, בזמן ששוטט בשוק פשפשים בעיר לה פאס, רכש סאנצ'ז את דינו, ברכיוזאורוס ירוק חביב וצילם תמונה משעשעת שלו.

דינוזאורים 8

לאחר שפרסם את התמונה ברשת גילה שהיא הפכה ללהיט גדול, אז הוא החליט לצייד את דינו בכמה חברים נוספים: דינה הסטגוזאורוס, ספייני הספינוזאורוס וכמובן, ברכי הברכיוזאורוס החומה, שהיא ממש במקרה גם בת הזוג של דינו. בהמשך התווספו עוד כמה חברים וביחד, טיילו הצלם ווחבריו ברחבי דרום אמריקה, ויצרו את סדרת התמונות המגניבה הבאה,

כפי שתוכלו לראות, בחלק מהתמונות נראות ממש כמו סצנות שאפשר למצוא בסרטים כמו פארק היורה, ולעיתים זה מרגיש ממש כאילו הדינוזאורים השובבים חיים ונושמים,

מוזמנים לצפות בתמונות ואם אתם רוצים להמשיך לעקוב אחרי המסע של ארבעת הדינוזאורים, אתם מוזמנים לבקר בפרופיל האינסטגרם של סאנצ'ז (לינק בסוף הפוסט).

דינוזאורים 3

דינוזאורים 1

דינוזאורים 2

דינוזאורים 4

דינוזאורים 5

דינוזאורים 6

דינוזאורים 7

דינוזאורים 9

דינוזאורים 10

דינוזאורים 11

דינוזאורים 12

דינוזאורים 13

דינוזאורים 14

דינוזאורים 15

דינוזאורים 16

דינוזאורים 17

דינוזאורים 18

דינוזאורים 19

קליק כאן לעוד תמונות בפרופיל האינסטגרם של ג'ורג' סאנצ'ז

באמצעות: bored Panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...