פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

7 חידות פשע לא פשוטות שרק אנשים עם מוח בלשי חד במיוחד יוכלו לפצח

חושבים שאתם חכמים מהממוצע? אוהבים לראות סדרות וסרטי מתח ולעלות על פתרון התעלומה לפני כולם? לפניכם 7 חידות בלשיות קשות. אל כל אחת מהחידות מצורפת גם תמונה שהיא חלק בלתי נפרד מהחידה ולעיתים תוכל לסייע לכם לעלות על הפתרון. האם תצליחו לפתור את כולן? בהצלחה! התייאשתם? מתחת לכל תמונה מופיע לינק לפיתרון. ואם בא לכם עוד חידות, תמצאו כאן המון חידות הגיון קשות ומאתגרות.

1. הבריחה מהכלא

שלומי יושב בתא כלא מבודד כשהקרקע עשויה חול וחלון אחד גבוה במיוחד שלא ניתן להגיע אליו. אין שום חפץ בתא מלבד את חפירה. חם ויבש בתוך בחדר הסגור אבל שלומי לא מתייאש כי אין לו אוכל ושתייה ויש לו יומיים בלבד לנסות למצוא דרך לברוח לפני שיתייבש וימות.

לחפור מנהרה זה לא פתרון כי זה ייקח יותר מיומיים. מה צריך שלומי לעשות כדי לברוח?

חידות פשע 1קליק לפתרון

2. השרשרת הגנובה

גברת אור הגיעה לתחנת המשטרה ודיווח על פריצה לבית במסגרתה נגנבה ממשנה שרשרת יהלומים יקרה. כשהשוטרים הגיעו אל הבית שלה הם לא מצאו סימני פריצה, מלבד חלון מנופץ. הבית היה מבולגן ועל הרצפה היו סימני נעליים עם בוץ.

ביום למחרת, עצרה המשטרה את גברת אור. מדוע?

חידות פשע 2קליק לפתרון

3. רצח בבית הספר

ביום הראשון ללימודים נרצח המורה לגאוגרפיה. למשטרה יש ארבעה חשודים: הגנן, המורה למתמטיקה, המורה לספורט ומנהלת בית הספר. הנה האליבי של כל אחד מהם כפי שהציגו אותו בחקירה:

– הגנן היה עסוק בגיזום השיחים
– המורה למתמטיקה השגיח על תלמידים במבחן
– המורה לספורט שיחק כדורסל
– המנהלת היתה במשרד שלה

המשטרה ידעה מיד מי הרג את המורה לגאוגרפיה. איך היא הבינה את זה? 

חידות פשע 3קליק לפתרון

4. האדם הבודד

אדם בודד חיי בבית קטן בפרברי אחת הערים וכמעט ולא יצא מביתו. זו היתה שעת צהריים חמימה ביום שישי, כשהדוור הקיש על דלתו של האיש ולא זכה למענה. הדוור הציץ מהחלון וראה את האיש שוכב בתוך שלולית של דם. כשהמשטרה הגיע היא מצאה במקום עיתון של יום שלישי, שני בקבוקי חלב חמימים ואחד קר.

ביום למחרת נעצר הרוצח. איך המשטרה פענחה את הפשע?

חידות פשע 4קליק לפתרון

5. שני כדורים

רוצח סדרתי אכזרי לוכד אנשים ומכריח אותם לבחור אחת מתוך 2 גלולות. הגלולה הראשונה מורכבת ממים והשניה מרעל קטלני לא משנה מה בחירתו של הקרבן, הרוצח בולע את הגלולה השניה. הקרבן בחר גלולה ומת.

איך יכול להיות שהרוצח תמיד מנצח? 

חידות פשע 5קליק לפתרון

6. החלון הקפוא

ג’ון מצא את חברו ג’ק שוכב מת בחדר ששלו. הוא דיווח למשטרה ובחקירה סיפר כי עבר ליד הבית של חברו ורצה לקפוץ להגיד לו שלום. הוא דפק בדלת וצלצל בפעמון פעמים רבות ולא היתה תשובה, אבל הוא הבחין באור דולק בסלון מבעד לחלון הבית הקפוא. הוא נשף אוויר חם על החלון, ניגב את הקרח והבחין בחברו מוטל מת על הקרקע.

המשטרה עצרה את ג’ון כחשוד העיקרי בגלל הגרסה שלו. מה הפליל אותו?

חידות פשע 6קליק לפתרון

7. כימיקלים

כימאי מפורסם נרצח במעבדה שלו. המשטרה לא מצאה ראיות מלבד דף נייר עם רשימת חומרים כימיים עליו. ביום בו הוא נרצח, ביקרו אותו במעבדה שלושה אנשים: אשתו מרי, האחיין שלו ניקולאס וחבר שלו ג’ונתן.

המשטרה עצרה מיד חשוד מרכזי. איך היא ידעה מי זה?

יסודותקליק לפתרון

קליק לעוד חידות הגיון

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...