פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הדייג הזה לוכד דגים כל כך מלחיצים שקשה להאמין שהם אמיתיים וכשתראו אותם תבינו למה

אנחנו ממש לא רוצים להעליב את אמא טבע, אבל יש מצב שהיא קצת התרשלה במחלקה של מתחת למים. היצורים שם לא נראים משהו. הדגים מכוערים וגם נראים כאילו השאיפה שלהם בחיים היא בכלל לעוף ולא לשחות. פירות ים נראים כמו ניצבים בנוסע השמיני והשמות… מה יהיה עם השמות האלה? סוסון ים, חזיר ים, זברת ים ואלפקת ים (לא בטוחים לגבי שני האחרונים). בקיצור, לא מראה מלבב.

ועכשיו, תחזיקו חזק, כי אתם עומדים לראות כמה יצורים מכוערים, מפחידים ומפלצתיים שנשלו ממעמקי הים. היצורים האלו אמתיים והם עלו בחכתו של דייג רוסי בשם רומן פדרוצוב, שמתגורר בחלק הצפון מערבי של רוסיה ועובד על מכמורתן (שזאת ספינה עם רשת מכמורת שדגה במים עמוקים. כן, גם לנו לא היה מושג). להוציא מהרשת דגים שיכולים לככב בסיוטים זה לא דבר חדש עבורו, אבל בשלב מסוים הוא החליט שצריך לחלוק את כל הכיעור הזה עם העולם. הוא פתח חשבון טוויטר ובו פרסם פריטים נבחרים ודוחים מהשלל היומי שלו.

חשבון הטוויטר שלו הפך ללהיט והוכיח שני דברים: 1. יש דגים שנראים בול כמו חייזרים. 2. אומת הטוויטר (ואנחנו גם) ממש לא מבינים כלום כי מדובר לרוב בזנים נפוצים שכל דיג מים עמוקים מכיר. ועדיין, התמונות האלו לגמרי שוות הצצה. רק עדיף, אם יוצא לכם, לא להסתכל לפני האוכל.

דגים

דגים2

דגים3

דגים4

דגים5

דגים6

דגים7

דגים8

דגים9

דגים10

דגים11

דגים12

דגים13

דגים14

דגים15

דגים16

באמצעות: themoscowtimes

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...