פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האיילה הזאת ביצעה פוטובומב מושלם לסדרת צילומים של תינוק בן חודש והתוצאה פשוט מופלאה

כמו הורים טריים רבים, גם ההורים של קונור, תינוק קטנטן בן חודש, החליטו לפנק את העולל הטרי שלהם ביום צילום מיוחד, כדי שיוכלו להעשיר את אלבום התמונות המשפחתי שלהם. בניגוד למקובל, צילומי סטודיו שגרתיים לא סיפקו את בני הזו, אז הם ארזו את הילד, הצטיידו בצלמת מקצועית, ויצאו לאחד הפארקים בלואיזיאנה כדי ליצור סדרת תמונות מתוקות ברוח סתיו.

אלא שאז, בעיצומו של יום הצילומים, הופיעה לפתע אורחת לא צפויה על סט הצילומים – איילה יפהפייה בשם מגי שהגיחה מתוך היער והחליטה שגם היא רוצה להיות חלק מהחגיגה. כמובן, הצלמת, מייגן ריון שמה, לא התבלבלה, שלפה את המצלמה ומיהרה לתעד את המפגש הקסום בין התינוק לאיילה בסדרת תמונות מהפנטת.

איילת ותינוק 1

מגי האיילה, כך מסתבר, היא אורחת מוכרת בנוף הפארק. כשרק נולדה, חולצה על ידי בני אדם שגם האכילו אותה וטיפלו בה, ולכן היא רגילה למגע של בני אדם וחשה בנוח להתקרב אליהם ולשהות במחיצתם. מייגן נעזרה בקלח תירס וקצת חציר שאספה מסט הצילומים כדי למשוך את מגי לפריים, וכפי שאתם רואים, זה עבד מצוין.

איילת ותינוק 2איילת ותינוק 5

"זו הפעם חמישית בערך שאנחנו נתקלים במגי במהלך הצילומים שלנו בפארק" סיפרה מייגן הצלמת. "מגי מרגישה בנוח עם בני אדם בגל שזכתה לטיפול מסור מהם בצעירותה, ובכל זאת, כשהיא מפתיעה אותנו בצילומים אנחנו תמיד דואגים שמישהו יהיה קרוב מספיק אליה ליתר ביטחון, כי בכל זאת, מדובר בחית בר".

איילת ותינוק 3איילת ותינוק 4

הנה עוד כמה תמונות מתוך ימי צילום אחרים בהם הפתיע מגי את הצלמים והתפרצה אל הסט:

איילת ותינוק 6 איילת ותינוק 7 איילת ותינוק 8

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...