פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הזה נבהל כשהוא ראה את בובת הקרטון שהבת הקטנה שלו הכינה אבל אז הוא הפך אותה

כל הורה לילדים מכיר את הרגע הזה בו הילד מגיע עם ציור או יצירת אמנות אחרת כלשהי שזה עתה סיים ליצור ומראה אותם בגאווה להורים הגאים. לרוב, לא משנה מה בדיוק כוללת אותה יצירה ועד כמה ניתן להבחין מה בדיוק ניסה הילד לומר דרך התמונה, העניין מסתיים עם פרגון ומילים טובות מצד ההורה, והילד חוזר לחדרו מרוצה כדי להמשיך במלאכה.

אלא שלעיתים, בעיקר בגלל שהמוח שלנו המבוגרים הוא הרבה יותר מלוכלך ומזוהם מזה של הילדים שלנו, הציורים התמימים שלהם מעוררים בנו חשד שמשהו לא בסדר עם הילד. זה בדיוק מה שקרה לאבא הזה, אחרי שבתו בת ה-7 הציגה בפניו את בובת הקרטון שהכינה:

"הבת שלי הכינה בובת קרטון שנראית כמו קקי עם כנפיים שאת חלקו התחתון מעטר מה שנראה כמו איבר גברי במצב הקשיח שלו" סיפר האב בפוסט שפרסם באתר רדיט ובו שיתף את התמונה.

ציור מצחיק של ילדה 1

באופן טבעי, האב המבוהל והמודאג לא כל כך ידע איך לאכול את הסיפור הזה, והחל להריץ מחשבות נוראיות בראש. אלא שאז, כשהוא הפך את היצירה והביט בה מהכיוון הנגדי, התמונה האמיתית נגלתה לפניו:

ציור מצחיק של ילדה 2

כפי שאתם יכולים לראות, האב הבין מיד שהבת שלו הרבה יותר תמימה ממה שהוא חשב, ושהיא בסה"כ יצרה גרסת קרטון משלה לדמות מתוך סדרת ספרי הילדים הפופולרית "Fly guy, ואפילו עשתה את זה בצורה די מוצלחת:

ציור מצחיק של ילדה 4

כמובן, המסקנה מכל הסיפור הזה היא ברורה: הלוואי ויכולנו לקבל את הדמיון התמים והנאיבי שלנו בחזרה ולמנוע ממנו להיות מחולל על ידי המציאות במשך כל כך הרבה שנים. היות וזה לא אפשרי, אפשר פשוט לנסות לחוות אותו מחדש דרך הילדים. כי הם פשוט רוצים ליהנות.

ציור מצחיק של ילדה 3

מקור: some cuteness

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...