פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

התגובה של שחקן ברצלונה דני אלבס לאחר שאוהד זרק עליו בננה היא פשוט גאונית

שלשום, במהלך המחצית השניה של משחק הכדורגל בליגה הספרדית בין ויאריאל לברצלונה, ניגש שחקנה הברזליאי של ברצלונה דני אלבס להרים כדור קרן. רגע לפני ביצוע הבעיטה, נזרקה לכיוונו בננה על ידי אחד האוהדים ביציע, באקט מגעיל שניסה להוציא את השחקן כהה העור משלוותו. אלא שדווקא התגובה של דני אלבס למעשה הגזעני והמכוער הזה הפכה לשיחת היום בעולם, כאשר אלבס הרים את הבננה, קילף אותה במהירות, הכניס אותה לפה, והגביה את כדור הקרן תוך שהוא לועס אותה לקול תשואות הקהל.


כצפוי, הסרטון המתעד את המקרה המשעשע הזה הפך ויראלי ברשת, וזיכה את אלבס בתגובות תומכות ואוהדות מקיר לקיר, שמצד אחד מגנות את המעשה המכוער של האוהד ומצד שני מפרגנות לשחקן עצמו על התגובה ההומוריסטית והמאופקת למעשה הנפשע של האוהד. כשנשאל מדוע עשה זאת, ענה אלבס בפשטות ובחכמה: "המקרים האלו קורים לי כבר 11 שנים וכנראה שאי אפשר לשנות את זה. לכן, הכי טוב להתייחס לעניין הזה כבדיחה. אם לא נייחס למקרים כאלה חשיבות רבה מדי, אולי הם יפסקו".

דני אלבס אוכל בננה

ואולם, לא רק הגולשים ברשת לא נשארו אדישים כלפי האירוע המכוער. שחקני כדורגל רבים בעולם העלו ביממה האחרונה שלל תמונות סלפי שלהם לאינסטגרם, בהן הם מצולמים כשהם אוכלים או אוחזים בבננה לאות הזדהות עם השחקן המוערך. תמונות הבננה הפכו לתופעת רשת של ממש, כשגם הגולשים מצטרפים לחגיגה ומעלים תמונות-בננה משלהם.

אספנו עבורכם כמה מהתמונות הבולטות, ביניהם של כוכב ברצלונה ניימאר שהצטלם עם בנו, כוכבת הכדורגל הברזילאית מרתה, לואיס סוארז, שחקנה של צ'לסי דויד לואיז ואחרים. האוהד הגזען אגב, נתפס והורחק ממגרשי הכדורגל בספרד לכל ימי חייו. דוגמא טובה לטיפול יעיל במקרי אלימות גם עבור ההתאחדות לכדורגל הישראלית.

דני אלבס ניימאר
ניימאר ובנו עם בננות
דני אלבס דויד לואיז
דויד לואיז מצ'לסי
דני אלבס פלקאו
פלקאו
דני אלבס האלק
האלק, שחקנה של זניט סנט פטרסבורג
דני אלבס מרתה וסרגיו אגוארו
סרחיו אגוארו ממנצ'סטר סיטי ומרתה, כוכבת הכדורגל הברזילאית
דני אלבס רוברטו קארלוס
כוכבה האגדי של ריאל מדריד רוברטו קרלוס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...