פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הרמזור הזה יגרום לכם להמתין בסבלנות לאור הירוק באמצעות גימיק חכם ומצחיק

כל מי שיש לו זוג רגליים מכיר את התסריט המעצבן הבא: אתם עומדים במעבר חציה להולכי רגל כשמולכם הרמזור מציג את האיש האדום, זה שמורה לכם להישאר במקום ולא לחצות את הכביש, גם כאשר אין רכב הנראה לעין בטווח של קילומטרים מכם. אתם ממתינים וממתינים, השמש קופחת על הראש, ואתם מחליטים להעיף מבט חטוף ימינה ושמאלה, להפוך לרגע לפורעי חוק, ולחצות את הכביש באדום.

ובכן, בהנחה שגם אתם חטאתם באי ציות לאיש האדום לפחות פעם אחת בחייכם, אתם בחברה טובה. עבור מרבית האנשים, הרמזור האדום במעברי חצייה הוא בגדר המלצה בלבד, וכתוצאה מכך ובתוספת חוסר תשומת לב, נגרמות המון תאונות מיותרות בכל העולם.

אז איך בכל זאת גורמים לאנשים לציית לאיש האדום ולהמתין בסבלנות? ביצרנית המכוניות המיניאטוריות Smart, החליטו להפתיע את הולכי הרגל עם תעלול משעשע שלא רק גרם להם לעצור באדום, אלא גם ליהנות מרגעי ההמתנה האלו.אי שם באחת הערים בפורטוגל הוצב תא ענקי שנראה כמו רמזור, והעוברים והשבים שנכנסו אליו התבקשו להדגים את יכולות הריקוד המופלאות שלהם. באמצעות עזרים טכנולוגים, גרמו יוצרי הקמפיין לאיש האדום ברמזור הסמוך להתחיל לרקוד תוך שהוא מחקה את תנועות הריקוד של האנשים בתוך התא. התוצאה: סיטואציה מטופשת בה האנשים במעבר החציה נהנים מתצוגת ריקוד משעשעת במיוחד של האיש האדום ברמזור שגם הצליחה להצחיק אותם וגם הנעימה עבורם את זמן ההמתנה.

על פי הנתונים המפורסמים בסרטון, כמות האנשים שהמתינה עד האור הירוק לפני חצייית הכביש צמחה ב-81 אחוזים. אנחנו לא ממש מתרשמים מהנתון הזה, שכן ברור לנו שגם הברקה כזאת, מצחיקה ככל שתהיה, תמצה את עצמה במהירות והאפקט שלה לא יחזיק לאורך זמן. ובכל זאת, אם נתעלם לרגע מההשפעה של הקמפיין הזה על תאונות הדרכים, מדובר בהחלט ברעיון יצירתי וחכם, והיינו מאמצים אותו בשמחה לרחובות ארצנו, סתם בשביל לשבור שיגרה ולהפוך את הנוף האורבני שלנו למעט מעניין יותר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...