פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת שמגישה את תחזית מזג האוויר בסין לא התבגרה בכלל במשך 22 שנה וכך היא נראית היום

בזמן שאנחנו מלקקים את הפצעים בכל יום הולדת ומתבאסים לגלות כמה התבגרנו כשאנחנו מביטים בתמונות שלנו מהעבר, מסתובבים בינינו אנשים רגילים לגמרי עם יתרון אחד בולט מעל כל השאר – משהו בגנים שלהם גורם להם להמשיך ולהיראות צעירים, כאילו לשנים החולפות אין כמעט השפעה על הגוף שלהם. החבר ההוא מהתיכון שפגשתם במקרה ברחוב ונראה בדיוק אותו דבר, הבן דוד ההוא שתמיד נראה בן 18, ההוא מהטלויזיה שלעולם לא משתנה – כולם אנשים שמבאסים לנו את החיים.

יאנג דן, החזאית הראשית של תחנת הטלוויזיה הממשלתית של סין, חגגה לאחרונה 44, אבל את הקריירה שלה כמגישת תחזית מזג האוויר החלה אי שם בשנת 1996 כשנערות צעירות היו צורחות מול קליפים של בקסטריט בויז והיא היתה בסה"כ בת 22.. אלא שלמרות שחלפו יותר משני עשורים מאז הפעם הראשונה בה הופיעה על המסך, אם הייתם צופים בתחזית היום בלי להכיר את הבחורה, ספק רב אם הייתם מתמחרים את הגיל שלה ביותר מ-25. איכשהו, 22 שנים כמעט ולא שינו כלום במראה החיצוני של פלא הטבע האנושית הזאת.

סדרת התמונות הזאת שמתעדת את אי ההתבגרות של החזאית שזכתה לכינוי "האלה חסרת הגיל" (Ageless goddess), מספקת את ההוכחה לכך שמדובר במישהי שכנראה הצליחה לשים את השפתיים שלה על מים ממעיין הנעורים. מוזמנים לגלול ולשפוט בעצמכם. בסוף הפוסט תמצאו גם לינק לסרטון עם קטנים נבחרים שלה מפינת התחזית במרוצת השנים.

ואם התמונות לא מספקות אתכם, מוזמנים לצפות כאן בסרטון וידאו שמראה בזה אחר זה קטעים קצרים מתחזית מזג האוויר בהגשתה של יאנג דן לאורך השנים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...