פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הזה מקעקע על היד את השירבוטים המקסימים של הבן שלו

כמו הרבה אנשים אחרים, גם לקית' אנדרסון, אבא קנדי חביב לילד בן 10, יש חיבה מיוחדת לקעקועים. אלא שכפי שניתן לראות על זרועו, הקעקועים שהוא בוחר לבצע הם מאוד לא שגרתיים וכוללים, תאמינו או לא, ציורים מקסימים וילדותיים שצייר הבן שלו.

אבא עם קעקועים של הילד 1

חלוקת התפקידים בפרויקט המשותף הנפלא של האב ובנו הם פשוטים: הבן מצייר ציורים, האב בוחר את הציור האהוב עליו, ניגש למכון הקעקועים הקרוב לביתו, ומקעקע אותו על היד.

אבא עם קעקועים של הילד 2אבא עם קעקועים של הילד 3

אולם, אם חשבתם שהסיפור הזה מוזר, חכו, לא סיימנו. יש עוד התפתחות מרגשת בעלילה. הבן החמוד נוהג להגיע עם אביו לסטודיו הקעקועים ולאחרונה אפילו החל לעזור למקעקעים ולבצע חלק מהקעקועים בעצמו, כפי שניתן לראות בתמונה. על פי האב, הבן מת על העניין, ואולי זו תחילתה של קריירה מגניבה במיוחד עבורו.

אבא עם קעקועים של הילד 4

את המסורת המיוחדת הזו, שיש שיגידו שהיא מעט מוזרה ומלחיצה, החל האב כשמלאו לבנו 4 שנים. מאז, בכל שנה אחרי יום ההולדת של בנו, הוא בוחר ציור נוסף ומקעקע אותו על הזרוע הימנית שלו. מתי הוא מתכנן להפסיק? ובכן, הוא לא, לפחות עד שלבן שלו יימאס מהעניין.

אבא עם קעקועים של הילד 5אבא עם קעקועים של הילד 6אבא עם קעקועים של הילד 7

מבין שלל הציורים המצחיקים שזכו להיות מקועקעים על זרועו של האב, האהוב עליו מכולם הוא דווקא היצירה האבסטרקטית הזאת של הבן אותה צייר כשהיה בן 8, מעין ויטראז' שנראה כמו אוסף זכוכיות צבעוניות מודבקות ממש כמו בחלונות של כנסיות ובתי כנסת.

אבא עם קעקועים של הילד 8

אף אחד שאני מכיר לא שמע עד היום על קעקועים של ציורי ילדים מקוריים, וזה בהחלט כיף גדול" סיפר אנדרסון והאמת, יש משהו בדבריו. למרות אלמנט המוזרות בעניין, מדובר בעיננו לפחות במחווה נפלאה של האב שוודאי מחזקת את הקשר שלו עם בנו.

אבא עם קעקועים של הילד 9

רק שאלה אחת נותרה לא פתורה: מה יקרה כשיגמר המקום על היד? ובכן, לאנדרסון יש תשובה פשוטה לעניין: "אני פשוט אבקש מהבן שלי לצייר ציורים יותר קטנים". כמו שאומרים, בהצלחה.

אבא עם קעקועים של הילד 10

באמצעות: BuzzFeed

צילום: צ'אנס פולקנר מתוך סדרת התמונות "בוקר עם קית"

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...