פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: האבא הזה קעקע התקן שמיעה על ראשו כדי שבתו החירשת לא תרגיש שונה

שארלוט, ילדה מתוקה בת 6 מניו זילנד, עברה לאחרונה בפעם השנייה בחייה ניתוח במסגרתו הושתל בראשה התקן שמיעה מיוחד (שתל שבלולי). מאז שנולדה, סבלה שארלוט מבעיות שמיעה חריפות, וכבר בגיל ארבע עברה את הניתוח הראשון. ההתקן השבלולי המיוחד הכולל מגבר שמוצמד לעצם הגולגולת ומספר אלקטרודות שמושתלות בחלק הפנימי של האוזן, משמש כתחליף לפעולת האוזן ומאפשר לשארלוט הקטנה לזהות קולות, להבין דיבור ואפילו לשמוע מוזיקה, באמצעות התקן נוסף אותו היא נושאת על אוזנה ומוצמד באמצעות מגנט למגבר שהושתל בראשה.

אבא קעקע מכשיר שמיעה 1

כדי שלא תרגיש שונה, וכדי לעזור לה להחלים מהניתוח ולהרגיש טוב יותר עם עצמה, החליט אליסטר קמפבל, אביה של שארלוט, לבצע מחווה מרגשת ומקסימה עבור בתו הקטנה. בצעד נועז, גילח האב את שערו וקעקע על ראשו ציור של מכשיר שמיעה זהה לזה של בתו, כך שהיא לא תרגיש בודדה במערכה.

אבא קעקע מכשיר שמיעה 5

"עשיתי את זה בגלל האהבה העצומה שלי אליה. באמת. השיער שלי תמיד יכול לצמוח בחזרה" סיפר אליסטר כשנשאל האם התהליך שנמשך כ-45 דקות כאב לו. "הרגשתי מעט כאב, אבל לא משהו שאני לא יכול להתמודד אתו עבור הילדה הקטנה שלי" . כעת הוא מתכנן לגדל שוב את שערו ולגלח אותו במידת הצורך בכל פעם שיידרש לכך בכדי לשמח את בתו ולשפר לה את מצב הרוח. "ההתקן השבלולי שינה לחלוטין את חייה של שארלוט והעניק לה את מתנת השמיעה ואין מאושר ממני על כך" הוסיף.

אבא קעקע מכשיר שמיעה 4

אגב, בעיות השמיעה הן לא שכיחות במשפחת קמפבל כאשר גם אמה של שארלוט, אניטה, נושאת שתל שבלולי בראשה ואילו אחיה לואיס נעזר במכשיר שמיעה. כעת, הצטרף גם אליסטר למועדן, בערך, עם הקעקוע החדש שלו, והוא רק צריך לדאוג לכך שבנו הקטן, שלא סובל מבעיות שמיעה, לא ירגיש גלגל חמישי.

אבא קעקע מכשיר שמיעה 2אבא קעקע מכשיר שמיעה 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...