פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת לימדה את אבא שלה לעשות סלפי ולא האמינה למראה עיניה כשהוא שלח לה את התמונות הבאות

זה דבר ידוע שמבוגרים וטכנולוגיה לא תמיד הולכים ביחד אבל אין דבר יותר חמוד מאשר בן אדם מעל גיל 60 שנחשף ל"טכנולוגיה חדשה", כמו סמארטפון לדוגמה, כשהוא מנסה ככל שניתן ללמוד איך לתפעל אותו. זה בדיוק מה שקרה לאחרונה לכוכב של הפוסט שלנו, מגדל כבשים באוסטרליה שבתו הרגישה שהגיע הזמן שאבא שלה יתקדם טכנולוגית ורכשה עבורו במתנה סמארטפון, בין הפעולות הבסיסיות שהיא לימדה אותו היה כמובן את השיעור הקצר, אך המאוד מאוד חשוב, איך לצלם את עצמו בתמונות סלפי, על מנת שיוכל לשלוח לה מדי פעם בוואטסאפ. כמו שתראו מיד האבא המגניב הזה לגמרי יישם את הדברים שהוא למד מהבת שלו באופן יוצא מהכלל.

האב שלט במהרה על כל העניין של תמונות סלפי והתחיל לשלוח לה בכל יום תמונות משותפות שלו יחד עם חיות הבית והמשק, את התמונות המקסימות הללו היא העלתה לפייסבוק ומהר מאוד הן הפכו להיות ויראליות עם המון לייקים, שיתופים ותגובות על האבא שלה והכלב הדוגמן שלהם, שמסתבר אוהב להצטלם לא פחות מבני אדם.

התמונות האלה גרמו לנו לרצות לארוז תיק ולטוס עכשיו לאוסטרליה להצטלם איתו יחד עם הכלב והכבשים. מוזמנים לגלול למטה לצפייה בתמונות של האבא ובתגובות הגולשים. דבר אחרון – אם גם לכם יש סלפי מצחיק ומגניב שצילמתם עם חיית המחמד שלכם מוזמנים להוסיף אותו לשרשור התגובות לפוסט. התמונות הטובות ביותר יפורסמו בפייסבוק ובאינסטגרם שלנו. 

והנה חלק מתגובות הגולשים הנלהבות לתמונות הנהדרות הללו:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...